Connect with Us

All posts tagged "Eriksen"

Sport 20:56 - 20 Shkurt, 2020

Europa League: Fiton Interi, ngecin Man. United dhe Sevilla/ Rezultatet e plota

Interi ka mposhtur Ludogorets në Bullgari me rezultatin 2-0. Në ndeshjen hapëse të fazës së nokautit t Europa League, zikaltrtit kanë bërë mjaftueshëm duke u vendosur...

Seria A 20:28 - 20 Shkurt, 2020

Europa League: Interi shënon më në fund në Bullgari, blerja e bujshme e janarit e bën sefte

Më në fund Interi ia ka dalë të zhbllokojë ndeshjen me Ludugorets. Zikaltrit kanë kaluar në avantazh në minutën e 71-të në Bullgari me anë të...

Seria A 13:21 - 5 Shkurt, 2020

Prag derbi/ Blerja e fundit e Interit tërbon tifozët e Milanit

Christian Eriksen i ka i detë e qarta. Blerja e bujshme e Interit ka luajtur deri tani dy ndeshje dhe ka treguar disa gjëra i nteresante,...

Seria A 22:54 - 29 Janar, 2020

Interi pret biletën për në gjysmëfinalen e Kupës/ Debuton blerja e bujshme

Interi ka mposhtur me rezultatin 2-1 Fiorentinën në çerekfinalen e Kupës së Italisë. Zikaltërit vuajtën përballë ekipit vjollcë, por në fund ia dolën falë një supergoli...

Seria A 17:51 - 28 Janar, 2020

Interi në ekstazë për blerjen e fundit, ngacmon Kim Kardashian në Twitter (foto)

Transferimi i Christian Eriksen ka gëzuar jo pak popullin interist, por jo vetëm. Edhe adminët e faqes zyrtare të Interit në Twitter, kanë qenë shumë aktiv...

Seria A 16:17 - 28 Janar, 2020

Flet super blerja e fundit e Interit, ja fjalët e para

Blerja më e bujshme e kësaj merkatoje tek Inter është padyshim Christian Eriksen. Ylli danez u prezantua ditën e sotme në “La Scala”, teksa më pas...

Seria A 14:21 - 28 Janar, 2020

Zyrtare: Interi bën goditjen e madhe në merkato, ja detajet e transferimit

Christian Eriksen është zyrtarisht lojtari më i ri i Interit. Klubi zikaltër ka konfirmuar gjithçka pak më parë përmes një postimi në rrjetet sociale. Interi ka...

Premier Liga 21:41 - 23 Janar, 2020

Eriksen është i Interit, zbulohet paga e frikshme e danezit

Inter pritet që të prezantojë në ditët e ardhshme edhe blerjen e tretë të merkatos së saj pas Young dhe Moses. Padyshim që mund të quhet...

Seria A 14:13 - 23 Janar, 2020

Merkato: Gëzohuni interistë, ylli i madh po vjen në Milano

Merkato e janarit ka hyrë në ditët e fundit dhe tashmë klubet po mendojnë lëvizjet e fundit. Mesfushori i Tottenham, Christian Eriksen, ka kohë që flitet...

Premier Liga 10:32 - 16 Janar, 2020

Merkato/ Çmendet Interi, siguron dy super yjet e Premier League

Ashtu siç edhe pritej, Interi është shumë aktiv merkaton e janarit. Drejtori i zikaltërve, Piero Ausilio, ka udhëtuar mbrëmë vonë në Londër për të mbyllur marrëveshjet...

Seria A 18:25 - 15 Janar, 2020

Interi flakë në merkato, siguron yllin e madh

Interi nuk përmbahet në merkato! Conte do fuqizime dhe Marotta i është futur punës me kokë. Aq sa pas ardhjes në Milano të Spinazzolas, pasi është...

Seria A 10:30 - 15 Janar, 2020

Interi mbetet me “gisht në gojë”/ Pas Juventusit, PSG-ja i rrëmben një super lojtar

Dejan Kulusevski ishte shumë pranë transferimit tek Interi, por në fund zgjodhi Juventusin. I njëjti skenar duket se po përsëritet tani me Christian Eriksen. Kur të...

Seria A 20:42 - 11 Janar, 2020

Merkato/ E fundit: Ylli i madh pranon ofertën e Interit

Inter ka arritur marrëveshjen me Christian Eriksen. Sipas raportimeve të “Gazzetta.it”, në fakt klubi zikaltër ka gjetur dakordësinë me futbollistin danez për një kontratë me afat...

Seria A 15:39 - 4 Janar, 2020

Merkato: Interi nuk njeh limite, dy super goditje

Pritej Arturo Vidal, por Inter i befason të gjithë me akordin me Christian Eriksen. Mesfushori i Tottenham Hotspur është futur në muajit e fundit të kontratës...

Seria A 21:14 - 3 Janar, 2020

Interi hakmerret ndaj Juventusit, i heq nga duart yllin e madh

Rivaliteti midis Juventusit dhe Interit këtë vit nuk mjaftohet me duelin në fushë, ku të dy ekipet kryesojnë klasifikimin, por edhe në “merkato”. Fillimisht ishte blerja...