Connect with Us

All posts tagged "Fabio Cannavaro"

La Liga 14:04 - 11 Shtator, 2019

Sergio Ramos zbulon ëndrrën e madhe/ Kur e ka fituar Cannavaro, pse mos ta fitojë edhe unë?!

Sergio Ramos është një nga mbrojtësit më të mirë në historinë e Realit, Spanjës dhe gjithë futbollit. 33-vjeçari ka fituar shumë trofe ekipor dhe individual, por...

Sport 10:28 - 31 Maj, 2019

Çudia e vitit vjen nga Kina/ 4 portierë në fushën e lojës (video)

Në futbollin kinez ka ndodhur një rast i paprecedentë. Guanzhu Evergrande, ekipi që drejtohet nga Fabio Cannavaro, është përballur me Beijing Renhe në 1/8 e Kupës...

Sport 11:56 - 7 Mars, 2019

Zyrtare/ Trajneri i ri i Kinës do të jetë fituesi i “Topit të Artë”

Kombëtarja e Kinës po kërkon prej kohësh për një trajner të ri, i cili do të zëvendësojë Marçelo Lipin. Zgjidhaj është bërë, pavarësisht se nuk është...

Sport 12:46 - 1 Shtator, 2018

Kampioni i botës me Italinë shokon me deklaratën e tij/ Nuk kam për të drejtuar kurrë në Serie A

Fabio Cannavaro, fitoi Kupën e Botës, në vitin 2006 me Italinë, sot drejton ekipin kinez të Guangzhou. Ai ka thënë së fundi se kurrë nuk do...