Connect with Us

All posts tagged "fabio capello"

La Liga 20:39 - 13 Shkurt, 2020

Trajneri i madh nxjerr sekretet e lojtarëve nga koha kur drejtonte Realin/ Ai i mbushte me m** kur hynte në fushë

Fabio Capello është një nga emrat më të njohur të futbollit italian, por edhe atij botëror. Tekniku italian është një nga më të suksesshmit, ndërsa në...

Seria A 14:11 - 3 Janar, 2020

Befason trajneri i madh/ Interi po transferoi këtë futbollist, fiton titullin

Fabio Capello, ish-trajneri i Real Madridit, Milanit, Juventusit, në mesin e shumë skuadrave të tjera, e ka inkurajuar Interin që të bëjë çmos në merkaton e...

Seria A 22:44 - 3 Tetor, 2019

Juventus – Messi, a e dini se çfarë ka ndodhur në vitin 2004?

E imagjinoni dot sikur në vitin 2003 Lionel Messi të kishte kaluar nga Barcelona te Juventusi? Ndoshta e gjithë rrjedha e historisë së futbollit do të...

Premier Liga 13:39 - 4 Shtator, 2019

“Djaloshi i Artë” vjell ndaj Capellos/ Ai është një plehrë, më shkatërroi karrierën

Michael Owen në fillimet e tij konsiderohej si një nga yjet më premtuesë në historinë e futbollit. “Djaloshi i Artë” anglez në vitin 2001 fitoi edhe...

Sport 15:40 - 18 Prill, 2019

Fabio Capello lëshon bombën e radhës/ Ky ekip do të shpenzojë 500 milionë euro në merkaton e verës

Real Madridi do të jetë një nga klubet më aktivë në merkaton e verës. Kjo është ajo që beson dhe pohon Fabio Capello, i cili foli...

Sport 14:16 - 15 Shkurt, 2019

Trajneri i madh fundos Icardin/ Kur kapiteni i vërtetë është gruaja…

Ish-trajneri i famshëm i Milanit, Romës e Real Madridit, Anglisë, Rusisë, etj, Fabio Capello, ka komentuar për Sky situatën delikate të Mauro Icardit tek Interi dhe...