Connect with Us

All posts tagged "formacione zyrtare"

Seria A 20:05 - 16 Shkurt, 2020

Supersfida e fundjavës/ Lazio-Inter, formacionet zyrtare

Sapo janë publikuar formacionet zyrtare të supersfidës së fundjavës në Serie A, mes Lazios dhe Interit. Diferenca mes tyre është vetëm një pikë, ndaj sot pritet...

Super Liga 16:39 - 15 Shkurt, 2020

Tirana-Skënderbeu, formacionet zyrtare/ Egbo dhe Daja luajnë në sulm

Bardheblutë kanë 8 fitore radhazi dhe shihen si favoritë kundër “Ujqërve të Dëborës”, që këtë sezon kanë pasur disa luhatje. Egbo dhe Daja kanë zgjedhur formacionet...

Seria A 19:53 - 13 Shkurt, 2020

Supersfida, Milan-Juve/ Formacionet zyrtare, ka surpriza

Luhet sot në “San Siro” ndeshja e vajtjes për Kupën e Italisë mes Milanit dhe Juventusit. Pioli dhe Sarri kanë hedhur në fushë shumë nga yjet...

Seria A 19:49 - 12 Shkurt, 2020

Gjysmëfinale: Inter-Napoli, formacionet zyrtare/ Hysaj…

Janë publikuar formacionet e dy skuadrave, Interit dhe Napolit, që përplasen sot në “San Siro” në ndeshjen e parë gjysmëfinale mes tyre. Kupa e Italisë, është...

Seria A 19:44 - 9 Shkurt, 2020

Gati për derbin/ Inter-Milan, formacionet zyrtare

Sapo kanë dalë formacionet zyrtare të derbit të Milanos, Inter-Milan, që do të luhet në orën 20:45 në “San Siro”… Conte ka hedhur në fushë titullar...

BundesLiga 17:25 - 9 Shkurt, 2020

Bayerni kërkon shkëputjen, Leipzig do surprizën/ Formacionet zyrtare të supersfidës

Java e 21-të e Bundesligës do të mbyllet me supersfidën mes Bayern Munich dhe Leipzig, dy vendet e para. Djemtë e Flick do të kërkojnë fitoren...

Super Liga 17:18 - 7 Shkurt, 2020

Vllaznia-Tirana, formacionet zyrtare/ Egbo beson tek eksperienca, Jonuz vjen me disa ndryshime

Klasikja shqiptare, mes Vllaznisë dhe Tiranës, do të nisë prej orës 18:00 në stadiumin “Loro Boriçi”. Dy trajnerët kanë bërë zgjedhjet e tyre dhe trajneri Mirsad...

Seria A 11:59 - 2 Shkurt, 2020

Juventus-Fiorentina, formacionet zyrtare/ Sarri lë në stol “diamantin”

Juventusi do të presë Fiorentinën në “Allianz Stadium”, për javën e 22-të të Serisë A. Bardhezinjtë do të duan të rikthehen te fitorja, pas humbjës së...

La Liga 14:56 - 1 Shkurt, 2020

Super derbi i Madridit, ja formacionet zyrtare

Sot në orën 16:00, sytë e të gjithë tifozëve do të jenë të foksuar te derbi i Madridit, që do të luhet në “Santiago Bernabeu” mes...

BundesLiga 18:01 - 25 Janar, 2020

Bayern Munich-Schalke, formacionet zyrtare/ Transferimi i fundit i bavarezëve në stol

Bayern Munich-Schalke është supersfdia e javës së 19-të në Bundesliga, e cila do të luhet në “Allianz Zrena”, duke nisur nga ora 18:30. Flick ka hedhur...

Seria A 20:01 - 24 Janar, 2020

Brescia-Milan, formacionet zyrtare/ Pioli ul në stol heroin e ndeshjes së fundit

Brescia-Milan do të hapë javën e 21-të të Serisë A. Trajneri i vendasve, Corini, ka zgjedhur Aye si zëvendësuesin e Balotellit të skualifikuar. Pioli, nga ana...

La Liga 20:13 - 19 Janar, 2020

Barcelona-Granada, formacionet zyrtare/ Trajneri i ri i Barcelonës bën ndryshime të mëdha

Barcelona do të luajë sot ndaj Granada-s në “Camp Nou”, në ndeshjen e vlefshme për javën e 20-të të La Ligës. Kjo do të jetë ndeshja...

Seria A 19:55 - 12 Janar, 2020

Supersfida e mbrëmjes/ Juve-Roma, formacionet zyrtare

Roma-Juve është supersfida e mbrëmjes në Serie A. Bardhezinjtë kanë mundësinë e artë të marrin vendin e parë sot nëse mposhton Romën, pasi barazimit të djeshëm...

La Liga 19:28 - 8 Janar, 2020

Superkupa e Spanjës/ Valencia-Real M, formacionet zyrtare

Real Madrid dhe Valencia do të diskutojnë mes tyre gjysmëfinalen e parë të Superkupës së Spanjës, që zhvillohet në Arabinë Saudite. Dy ekipet kanë publikuar edhe...

Seria A 12:07 - 22 Dhjetor, 2019

Atalanta-Milan, formacionet zyrtare/ Gjimshiti nga minuta e parë

Janë publikuar formacionet zyrtare të sfidës Atalanta-Milan, që starton në orën 12:30. Kjo sfidë, është shumë e rëndësishme për të dyja skuadrat, të cilat kërkojnë sa...