Connect with Us

All posts tagged "formacioni i Javës"

Sport 16:20 - 7 Nentor, 2019

Foto: Formacioni i javës në Champions League/ Asnjë nga Barcelona dhe ekipet italiane

Pas përfundimit të ndeshjeve për xhiron e katërt të Champions League, UEFA ka publikuar sot formacionin më të mirë të kësaj jave. Reali kryeson me 3...

La Liga 11:34 - 8 Tetor, 2019

Formacioni i javës në La Liga/ Nuk do ta besoni sa lojtarë janë të Barcelonës

Barcelona fitoi të dielën në darkë 4-0 ndaj Sevilla-s, në “Camp Nou”, për javën e tetë të La Ligës, duke iu afruar Realit të vendit të...

Sport 14:54 - 19 Shtator, 2019

Formacioni i javës në Champions/ Sa shumë surpriza, mungojnë Ronaldo dhe Messi

UEFA ka publikuar formacionin më të mirë të javës pas ndeshjeve të para në Champions League. Lojtari që ka rënë në sy më shumë ka qenë...

Sport 10:04 - 16 Shtator, 2019

Formacioni më i mirë i javës së katërt/ A jeni dakord?

Java e katërt e Superiores është mbyllur dhe janë mësuar të gjitha verdiktet. “Sport Ekspres” ju sjellë më poshtë edhe formacionin më të mirë, ku duket...

Sport 13:54 - 9 Maj, 2019

UEFA publikon formacionin më të mirë të gjysmëfinaleve/ Barça për turp (foto)

UEFA ka publikuar sot 11-shen më të mirë të dy ndeshjeve gjysmëfinale. Liverpooli shkatërroi Barcelonën 4-0, Tottenhami fitoi në Amsterdam, 2-3. Është e natyrshme që në...

Sport 14:43 - 21 Shkurt, 2019

Formacioni i javës në Champions League/ Dominojnë spanjollët (foto)

Formacioni më i mirë i javës  në Champions League dominohet nga lojtarët e skuadrave spanjolle, Atletico Madrid dhe Barcelona. Atletico Madrid pati një paraqitje të jashtëzakonshme...

Sport 15:42 - 14 Shkurt, 2019

Ky është formacioni më i mirë i javës në Champions League/ Ka një surprizë të madhe

UEFA ka publikuar formacionin e javës për katër ndeshjet e para të zhvilluar për fazën e 1/8-ve në Champions League. Në këtë formacion dominojnë anglezët e...

Sport 13:25 - 6 Nentor, 2018

Lajm i mirë për Panuccin/ Mesfushori i Kombëtares zgjidhet në formacionin më të mirë të javës

Mesfushori i Kombëtares, Sabjen Lilaj është duke kaluar një formë mjaft të mirë me ekipin e Gabalës në kampionatin azerbajxhanas. Kjo është hera e disatë që...

Sport 16:10 - 4 Tetor, 2018

Zyrtare/ Ky është formacioni i javës në Champions League

Është zbuluar formacioni i javës në Ligën e Kampionëve. Java e dytë në garën më të madhe për klube në Europë, solli disa befasi, siç ishte humbja...

Sport 20:09 - 9 Prill, 2018

Legjionarët/ Lenjani në formacionin e javës, lajme pozitive nga Italia

Situata për legjionarët tanë, vijon të jetë e njëjtë edhe pas kësaj fundjave, teksa nga Zvicra dhe Italia vijnë konfirmime pozitive sa i përket repartit të...