Connect with Us

All posts tagged "foto"

La Liga 16:35 - 17 Mars, 2020

Dashuri në kohën e “koronavirusit”, ylli i Realit “masakrohet” nga fansat për këtë foto

Koronavirusi ka futur në karantinë të gjithë futbollistët dhe familjet e tyre, të cilët kanë vendosur të kalojnë kohën edhe duke bërë postime në rrjetet sociale....

Sport 12:47 - 31 Janar, 2020

Kjo është foto e fundit e Kobe Bryant para vdekjes

Fotoja e fundit e Kobe Bryant para vdekjes. Brady, djaloshi 13 vjeçar nuk do i shkonte në mendje që ajo foto që shkrepi pranë idhullit të...

Sport 16:50 - 22 Janar, 2020

Vidhen dhe dalin në shitje fotot që tregojnë gjendjen reale të Schumacher

Që prej aksidentit më 29 dhejtor 2013 në Meribel në Francë, Michael Schumacher është në gjendje kome dhe ka shumë pak informacione për të. Për pasojë,...

Seria A 16:51 - 21 Janar, 2020

Wanda Nara gjithmonë e më transparente/ Fotot e fundit janë flakë

Bashkëshortja dhe menaxherja e Mauro Icardit, Wanda Nara vijon të tërheqë vëmendjen në ekranet televizive italiane, pasi përveçse në emisionin sportiv “Tiki Taka”, tani është bërë...

Sport 20:35 - 4 Janar, 2020

Kjo foto e këtij tifozi po bën xhiron e botës, ja arsyeja

Sfida e kampionatit uellsian mes Caernarfon Town dhe Bala Town, po bën xhiron e rrjetit. Arsyeja? Një tifoz special. Mbështetësi i Caernarfon Town është fotografuar në...

La Liga 12:45 - 10 Nentor, 2019

U tha se Messi nuk flet me shokun e skuadrës/ Kjo foto i zbulon të gjitha

Kohët e fundit është përfolur shumë se Leo Messi dhe Antoine Griezmann nuk kanë një marrëdhënie të mirë mes tyre. Madje, ka pasur zëra se ata...

Sport 15:07 - 30 Prill, 2019

Arrestohen dy persona në Angli/ Postuan këtë foto të futbollistit të vdekur, Sala

Megjithëse kanë kaluar disa muaj nga tragjedia që i mori jetën sulmuesit Emiliano Sala, ngjarja është ende shumë e freskët në memorien e të gjithëve. Duket...

Sport 16:59 - 19 Prill, 2019

“Je një tradhtar, kthehu te Bayern”/ Tifozët e Dortmundit shpërthejnë keq

Tifozët e Borussia Dortmund-it nuk janë aspak të kënaqur me Mario Gotze-n. Lojtari që i dhuroi Kupën e Botës Gjermanisë në 2014-ën ka publikuar në profilin...

Sport 15:53 - 19 Prill, 2019

Bashkëshortja i kërkoi thjesht një foto/ Lorik Cana e befason me gjestin e tij (Foto)

Ish-kapiteni i Kombëtares shqiptare, Lorik Cana dhe bashkëshortja e tij, Monica ndodhen me pushime dhe nuk mungojnë fotot interesante në profilet e tyre në “Instagram”. Monica...

Sport 11:45 - 16 Prill, 2019

Drake po i ‘merr në qafë’/ Ekipi i madh italian ndalon futbollistët të bëjnë foto me të

Këngëtari i njohur amerikan, Drake është vënë në qendër të vëmendjes të opinionin sportiv edhe pse profesioni i tij nuk ka të bëjë me futbollin apo...

Sport 19:35 - 21 Shkurt, 2019

Fotoalbum i Europa League / Ndeshjet e sotme nisin me shumë gola

Sonte po luhet Europa League, më saktë ndeshjet e kthimit të fazës së 1/16-ave. Arsenali ka gjetur golin e parë kundër BATE-s, ndërkohë që po fitojnë...

Sport 21:59 - 19 Shkurt, 2019

Fotoalbum i Champions League / Dy ndeshje në sytë e fotografëve për 45′ e para

Liverpool-Bayern dhe Lyon-Barcelona sonte kanë mbajtur miliona njerëz në gjithë botën të fiksuar në televizor. Citynews ju servir disa foto përmbledhëse nga pjesët e para. Gola...

Sport 19:23 - 1 Shkurt, 2019

Izraelitët nuk e duan mesfushorin e kombëtares tonë/ E gjitha për një foto!

Eksperienca izraelite e Jahmir Hykës nuk ka filluar në mënyrën më të mirë të mundshme, pasi që në ditët e tij të para si pjesë e...

Sport 13:27 - 11 Janar, 2019

Foto/ “Arena kombëtare” drejt përfundimit

Stadiumi më i madh në Shqipëri, që dikur njihej me emrin “Qemal Stafa”,  “Arena Kombëtare” edhe për pak kohë dhe do jetë gati. Ndonëse, ishte parashikuar...

Sport 19:54 - 26 Nentor, 2018

Detaje të reja nga vrasja mizore e futbollistit/ Gjithçka nis nga kjo foto

Një biznesmen brazilian dhe gruaja e tij janë akuzuar zyrtarisht për vrasjen brutale të futbollistit Daniel Correa Freitas, teksa një raport mjeko-ligjor sugjeron se sportisti mund...