Connect with Us

All posts tagged "frike"

Sport 09:41 - 5 Dhjetor, 2019

Lerda i befason të gjithë: Kurrë nuk kam pasur kaq frikë në jetën time

Nga frika prej tërmetit, te rikthimi në stërvitje dhe ndeshja me Bylisin, por gjithashtu edhe çështja “Mala” apo ankesat për Romeron. Trajneri i Partizanit, Franko Lerda,...

La Liga 10:22 - 9 Tetor, 2019

Messi zbulon frikën e madhe të verës/ Mendova se ai do të shkonte te Reali

Leo Messi e pranon, në verë ka menduar seriozisht se nëse Neymar nuk do të vinte te Barcelona, atëherë do të shkonte te Real Madridi. Deri...

Sport 14:35 - 5 Prill, 2019

Superliga ka hyrë në fazën finale/ Trajneri i Tiranës e thotë haptazi: Ja nga se kam frikë

Trajneri i Tiranës, Ardian Mema, ka dalë përpara mediave në prag të takimit që ekipi i tij do të luajë kundër Flamurtarit. Tekniku i bardhebluve u...

Sport 13:18 - 1 Mars, 2019

Video: Trajnerin e Realit e zë frika nga tifozët/ Ja çfarë ka bërë pas stërvitjes së sotme

Kriza e Real Madridit u pa herët në këtë fillim sezoni, që me largimin e Cristiano Ronaldos, më pas me shkarkimin e trajnerit Lopetegui dhe tani...

Sport 15:53 - 26 Shkurt, 2019

A ka frikë nga Messi?/ Trajneri i Realit i befason të gjithë me përgjigjen e tij

Trajneri i Realit, Santiago Solari doli në një konferencë shtypi në prag të klasikes së kthimit të Kupës së Mbretit, në gjysmëfinale ndaj Barcelonës. Sfida e...

Sport 17:12 - 1 Shkurt, 2019

Lakuriqët e natës pushtojnë ndeshjen e NBA/ Basketbollistët ia mbathin nga frika

San Antonio Spurs fitoi me rezultatin 117-114 në përballjen me Brooklyn Nets, ku White dhe Russell ishin lojtarët më të mirë në fushë. Një ngjarje e...

Sport 21:07 - 31 Tetor, 2018

Video që po bën namin në rrjetet sociale/ Futbollistët e PSG-së tmerrohen për Halloween

31 tetori shënon edhe festën e Halloëeen-it, dhe as yjet dhe ekipet më të mëdha të futbollit nuk kanë qëndruar duarkryq për t’iu bashkuar rrengjeve dhe...

Sport 15:44 - 16 Mars, 2017

E prisnit këtë? Zidane ka frikë nga Leicester City

Leicester City nuk e ka më trajnerin Claudio Ranieri dhe as që ka shans të fitojë sërish titullin kampion në Premier League, por ende frikëson. Ai...

Sport 11:01 - 3 Tetor, 2015

Premier League, afrikanët kanë frikë nga mallkimi

Lojtarët afrikanë të Premier League nuk e cilësojnë stërvitjen apo cilësitë teknike si çelësin e suksesit në futboll, ata shpenzojnë shuma të mëdha edhe për të...

Sport 17:38 - 22 Gusht, 2015

Kroaci: Frikë nga incidentet raciste në ndeshjet e futbollit

Duke u frikësuar për incidente raciste, Federata e Futbollit e Kroacisë ka kërkuar nga simpatizuesit e kombëtares që të mos udhëtojnë në ndeshjet e ardhshme kualifikuese...

Sport 14:20 - 18 Gusht, 2015

Skënderbeu, frikë nga ultrasit kroatë

Kështu e ka nisur deklaratën e tij ndërlidhësi i Skënderbeut me UEFA-n, Mario Nikolli, ndërsa bëhet fjalë për grupimin e tifozëve të Dinamos së Zagrebit, “Bad...

Sport 19:20 - 1 Gusht, 2015

Frikë për Immobile, u përplas dhunshëm në miqësore

Momente frike për sulmuesin italian të Sevillas, Ciro Immobile. Gjatë miqësores që skuadra andaluziane po luante kundër anglezëve të Watford, ish bomberi i Torinos u përplas...