Connect with Us

All posts tagged "gazetare"

Sport 17:34 - 31 Mars, 2020

Lorenc Jemini i hap sfidë gazetarit/ Në dy të natës më ke gati…

Masat e marra nga kryeministri Edi Rama për parandalimin e virusit “Covid 19”, kanë prekur çdo shqiptar të cilët janë të detyruar të qëndrojnë të mbyllur...

Seria A 12:20 - 8 Janar, 2020

Gazetarja e njohur sportive nuk fshihet më, tregon të dashurin e saj të ri (foto)

Gazetarja e njohur sportive italiane Diletta Leotta dhe boksieri Daniele Scardina janë të lidhur që nga vera e kaluar, por pavarësisht zërave sipas të cilave i...

Seria A 20:30 - 30 Shtator, 2019

Tifozët i kërkuan t’u tregonte gjoksin/ Video: Gazetarja italiane reagon në mënyrë epike

Dje, Napoli priti në “San Paolo” Brescian për javën e gjashtë të Serisë A, vendasit fituan me rezultatin 2-1. Por vëmendja kryesore në këtë takim shkoi...

Sport 13:25 - 8 Qershor, 2019

Ukraina turpëroi Serbinë 5-0/ Futbollisti puth gazetaren në lidhje direkte (video)

Ukraina e Andriy Shevchenko turpëroi mbrëmë 5-0 Serbinë në ndeshjen eliminatore për Euro 2020, por episodi më i bukur ka ndodhur pas ndeshjes. Oleksandr Zinchenko, ylli...

Sport 13:40 - 15 Maj, 2019

Video: Puthi gazetaren pas intervistës/ Dënohet rëndë boksieri i njohur

Boksieri bullgar, Kubrat Pulev, u tregua i guximshëm kur puthi një gazetare në intervistën pas ndeshjes, por me siguri që tani është bërë pishman pas dënimeve...

Sport 22:26 - 9 Maj, 2019

E çuditshme/ Gazetarja ‘zhduket’ pak para se të fillonte ndeshja mes Valencias dhe Arsenalit (video)

Para se të fillonte ndeshja gjysmëfinale e Europa League, mes Valencias dhe Arsenalit ka ndodhur një episod i çuditshëm në stadiumin “Mestalla”. Në momentin që dy...

Sport 14:53 - 23 Prill, 2019

U shkarkua vetëm dy javë më parë/ Trajneri i njohur nën akuzë për dhunë seksuale me gazetaren

Dy javë pas shkarkimit nga detyra si trajner i Lakers për Luke Walton ka ardhur sot një tjetër lajm i keq. Ai është akuzuar për dhunë...

Sport 10:37 - 26 Mars, 2019

Ndodh edhe kështu!/ Boksieri puth gazetaren live në emision (Video)

Boksieri i peshave të rënda Kubrat Pulev ka fituar vëmendjen e të gjitha medieve pas fitores me nokaut ndaj Bogdan Dinu në Las Vegas. Nuk bëhet...

Sport 09:35 - 21 Shkurt, 2019

Ronaldo e ka inatin me gazetarët/ Ja çfarë gjesti bëri pas humbjes nga Atl. Madrid

Atletico Madrid ka shënuar një fitore të rëndësishme në ndeshjen e parë të 1/8-ve në Champions League, duke mundur 2:0 kampionët e Italisë, skuadrën e Juventusit....

Sport 21:50 - 28 Dhjetor, 2018

Gazetarja e befason me pyetjen e saj/ Ish-kampioni i botës: Hiqjani mikrofonin

Skandali i testeve të drogës ka qënë vatër konflikti në konferencën për shtyp të ish-kampionit të peshave të rënda në UFC, Jon Jones. I pyetur rreth...

Sport 21:17 - 22 Nentor, 2018

Ylli i Barcelonës e tepëron këtë herë/ Injoron në mënyrë të çuditshme gazetarët spanjollë

Sulmuesi i Barcelonës, Ousmane Dembele është një nga emrat më të lakuar në shtypin sportiv, dhe kjo jo për aftësitë në fushë, por prapësitë jashtë saj....

Sport 19:41 - 26 Shtator, 2017

VIDEO: Festuan fitoren e Skënderbeut / RTSH pushon nga puna tri gazetare

Pas fitores 2-0 të Skënderbeut kundër Partizanit në fundjavë, tri gazetare të “RTSH”-së raportohet se janë ndëshkuar me përjashtim nga ekrani. Shkaku është se kanë festuar triumfin...