Connect with Us

All posts tagged "Georgina Rodriguez"

Sport 17:14 - 18 Mars, 2020

Foto/ Ronaldo e kalon karantinën në pishinë, bashkëshortja e vetë si “shërbetore”

Ylli i skuadrës së Juventusit Cristiano Ronaldo është duke shijuar ditët e pushimit në pishinën e shtëpisë së tij, ku ndodhet i izoluar nga koronavirusi. Sulmuesi...

Sport 16:15 - 31 Janar, 2020

Rrëfehet Georgina Rodriguez/ Vetëm ai më “eksiton” gjatë lojës

“Unë jam një person i njohur, por ajo që dua me të vërtetë është të tregoj veten se kush jam; të zbulohet nga njerëzit. Dhe nuk...

Sport 16:31 - 8 Janar, 2020

Wanda Nara mposht të dashurën e Ronaldos dhe tërbon fansat me postimin e fundit (foto)

Ka mposhtur një konkurrencë të ashpër për të siguruar një vend në studion e Alfonso Signorinit. Një nga rivalet ka qenë edhe Georgina Rodriguez. Por në...

Seria A 20:35 - 4 Dhjetor, 2019

Ronaldo u mërzit se nuk fitoi Topin e Artë/ Partnerja i bën një dedikim emocionues

Partnerja e Cristiano Ronaldos, Georgina Rodriguez, ka shfrytëzuar llogarinë e saj në rrjetin social Instagram për ta komentuar rreth çmimit të “Topin e Artë 2019”. Pesë-herë...

Seria A 22:32 - 22 Nentor, 2019

Ronaldo nuk do të luajë në ndeshjen e radhës, Georgina e ngushëllon topless

Cristiano Ronaldo nuk u grumbullua nga trajneri Maurizio Sarri për ndeshjen e radhës kundër Atalantës. Atij i është rikthyer dëmtimi sërish, por të pakten mund të...

Seria A 21:48 - 20 Nentor, 2019

Ronaldo dhe Georgina martohen në fshehtësi, ndryshon edhe testamenti

Është lajmi i ditës dhe ndoshta i javës. Revista “Novella 2000” ka shkruar në numrin e radhës se Cristiano Ronaldo dhe Georgina Rodríguez kanë ndërmarrë një...

Sport 14:16 - 1 Prill, 2019

Pas klinikës së flokëve, Ronaldo hap një tjetër biznes/ Do të quhet “CR7 & Georgina Rodriguez”

Për Cristiano Ronaldon, jeta është më shumë se fusha e blertë dhe golat me Juventusin. Ai ka shumë dashuri për familjen, fëmijët dhe partneren e vet,...

Sport 17:42 - 10 Shkurt, 2019

Ronaldo ka ndeshje sot/ Ja me kë i kalon pushimet Georgina

Ronaldo ka qenë shumë i ngarkuar këtë javë me Juventusin, por Georgina ka preferuar të “arratiset” në malet e mbuluara me dëborë së bashku me fëmijët....

Sport 19:25 - 4 Shkurt, 2019

Çfarë ka bërë e dashura e Ronaldos?/ Tezja e saj e quan faqezezë

Georgina Rodriguez, e dashura e Cristiano Ronaldos, shihet si perfekte nga media, por tezja e saj zbulon se, jo gjithçka është ashtu siç duket, ajo e...

Sport 13:31 - 1 Shkurt, 2019

Ditë zie për Ronaldon dhe partneren e tij/ Ndahet nga jeta njeriu më i dashur!

Babai i të dashurës së Cristiano Ronaldos, Georgina Rodriguez, me të cilën ka tashmë edhe një fëmijë, ka vdekur në Argjentinë, pas një beteje të gjatë...

Sport 19:06 - 27 Janar, 2019

E dashura e tij ka sot ditëlindjen/ Ronaldo i bën një dedikim shumë të veçantë

Georgina Rodriguez, e dashura e Ronaldos, ka festuar ditën e sotme 25 vjetorin e saj. Partnerja e Cristiano Ronaldos është aktive në rrjetet sociale dhe gjithmonë...

Sport 22:50 - 9 Janar, 2019

E dashura e Ronaldos tërbon fansat me “foton e pacipë”/ Komentet janë të panumërta

Georgina Rodriguez nuk lë rast pa nxjerrë në pah format e saj perfekte trupore. E dashura e Cristiano Ronaldos, me të cilën ka edhe një fëmijë të...

Sport 16:32 - 19 Dhjetor, 2018

Fansat kritikojnë Ronaldon për të dashurën e tij/ Mësoje si të vishet

Çifti Cristiano Ronaldo-Georgina Rodriguez është një superfuqi sa i përket popullaritetit në rrjetet sociale. Modelja ka marrë pjesë në disa evente të rëndësishme të modës, duke...

Sport 16:41 - 21 Tetor, 2018

Befason bashkëshortja e Ronaldos, Georgina Rodriguez/ U çmenda, u bëra…

Ylli portugez i Juventusit, Cristiano Ronaldo nuk e ka fshehur aspak admirimin për fmerat brune, marr shkas edhe nga ish-e dashura Irina Shayk. Së fundmi bashkëshortja...

Sport 15:27 - 4 Shtator, 2018

Shkon për të pushuar me të dashurën/ Ronaldo i shokon të gjithë me syrin e nxirë

Cristiano Ronaldo duke përfituar nga mosgrumbullimi me Portugalinë, ka vendosur të shkojë me pushime bashkë me të dashurën e tij, Georgina Rodriguez. Paparacët dihet që i...