Connect with Us

All posts tagged "georgina"

Sport 17:38 - 29 Mars, 2020

Cristiano Ronaldo thyen rregullat e karantinës, merr gruan, fëmijët dhe… (foto)

Si shumë të tjetër edhe Cristiano Ronaldo qëndron i izoluar në shtëpinë e tij, për shkak të përhapjes së Koronavirusit. Megjithatë, duket se edhe sulmuesi i...

Të tjera 14:00 - 18 Shkurt, 2020

Ajo një shitëse, ai futbollisti më i pasur në botë/ Historia e pa besueshme e dashurisë së Ronaldos, me Georgina-n

Cristiano Ronaldo dhe Georgina Rodriguez ranë kokë e këmbë në dashuri me njëri tjetrin që herën e parë që u panë! Ylli i futbollit dhe modelja...

Seria A 12:20 - 6 Shkurt, 2020

Georgina zbulon dhuratën që i bëri Ronaldos për ditëlindjen/ 114 mijë paundë

Sulmuesi i Juventusit, Cristiano Ronaldo, festoi ditën e djeshme 35 vjetorin e lindjes. Portugezi u urua nga e gjitha bota sportive dhe jo vetëm. Detyrën më...

Seria A 10:17 - 18 Shtator, 2019

Më i bukur seksi me Georgina-n apo goli me roveshiatë kundër Juventusit?/ Ronaldo nuk ka dilema, zgjedh…

Në një intervistë të fundit për gazetarin Piers Morgan, Cristiano Ronaldo ka folur gjatë për karrierën e tij, për babain që nuk jeton më, sukseset e...

Sport 13:44 - 17 Prill, 2019

U eliminua Juventusi?/ Punë e madhe, kemi Georginën!

Juventusi doli kokulur mbrëmjen e kaluar nga stadiumi i tij, duke pësuar një goditje të rëndë këtë sezon pasi u eliminua nga Ajax-i nga Champions League....

Sport 16:32 - 13 Prill, 2019

Georgina Rodriguez njësoj si Cristiano Ronaldo/ Arrin marrëveshje me markën e njohur

Georgina Rodriguez bëhet protagoniste e një fushate reklamuese të kostumeve të brendshme të realizuara nga Yamamay. Më parë, kjo markë, kishte arritur marrëveshjen me Cristiano Ronaldon,...

Sport 18:59 - 5 Shkurt, 2019

Ronaldo ka ditëlindjen/ Ky është urimi special që i bën e dashura e tij

Cristiano Ronaldo mbush sot 34 vjeç dhe urimet në adresë të tij janë të shumta, por një ndër të cilët pritej me padurim ishte dedikimi që...

Sport 17:56 - 10 Janar, 2019

Ronaldo mbush 6 muaj te Juventusi/ Ja kush është personi që i bën urimin e parë

Cristiano Ronaldo ka bërë sot 6 muaj te Juventusi që pas ardhjes në 10 korrik të vitit që lamë pas. Ai është përshtatur majft mirë te...

Sport 18:55 - 6 Janar, 2019

Ronaldo poston video nga stërvitja familjare/ Sytë e të gjithëve mbeten te gruaja e tij

Pushime iu erdhi fundi, koha për t’iu rikthyer punës. Pasi shijoi disa momente relaksi, ylli i Juventus-it, Cristiano Ronaldo është rikthyer në Itali për të nisur...

Sport 21:22 - 7 Nentor, 2018

Ronaldo sërish në telashe/ Tradhton të dashurën e tij me këtë bukuroshe?

Ylli i futbolli portugez, Cristiano Ronaldo, është pa dyshim një ndër futbollistët më të mirë të 10-vjeçarit të fundit. Por aji gjithashtu është shumë i suksesshëm...

Sport 21:43 - 17 Shtator, 2018

Ronaldo shënon në fushë/ Georgina shkëlqen në tribunë (foto)

Cristiano Ronaldo ka arritur të zhbllokohet ditën e djeshme në ndeshjen që skuadra e Juventusit zhvilloi përballë ekipit të Sasuolos. Ronaldo shënoi një dopietë duke i...