Connect with Us

All posts tagged "gjici"

Sport 17:36 - 23 Mars, 2020

Nuk kam folur me Gjicin/ Abazaj e sheh veten në Belgjikë sezonin e ri

Kategoria Superiore është pezulluar për shkak të përhapjes së Coronavirus ndërsa të gjithë aktorët e sportit qëndrojnë të izoluar në shtëpi derisa jeta normale të rikthehet...

Sport 15:29 - 2 Mars, 2020

Shkëmbi refuzoi stolin e Kukësit, pasi nuk ishte dakord me kushtin e fortë të Gjicit

Diskutime të ethshme janë bërë mes drejtuesve të Klubit të Kukësit dhe ish-trajnerit të Teutës Bledi Shkëmbi. 40 vjeçari super i talentuar, një ndër kapitenët jetëgjatë...

Super Liga 13:56 - 28 Shkurt, 2020

Gjici nuk heq dorë nga ultimatumi i tij/ Kukësi duhet të fiojë 3 ndeshje rresht, ndryshe…

Safet Gjici u zhgënjye pa fund nga humbja me Tiranën, gjë që reflektoi dhe në daljet e tij publike. Për “Panorama Sport” ai njoftoi edhe “ultimatumin”...

Sport 23:10 - 19 Janar, 2020

Kukësi reagon për tërheqjen e Safet Gjicit: Mbetet president nderi, ja kush do e drejtojë tani klubin

Deklarata e sotme e Safet Gjicit se nuk është më pjesë e strukturave drejtuese të klubit verilindor, ka krijuar jo pak dyshime mbi atë që tashmë...

Sport 19:37 - 19 Janar, 2020

“Bomba” e Safet Gjicit/ Presidenti deklaron tërheqjen nga klubi: Nuk jam më pjesë e strukturave të Kukësit

Safet Gjici, ka befasuar me vendimin e fundit, teksa ka deklaruar se është tërhequr nga strukturat drejtuese të Kukësit, për shkak të angazhimeve të shumta në...

Sport 17:11 - 19 Janar, 2020

Gjici jep deklaratën e çuditshme: Tani jam vetëm president nderi te Kukësi, i ftoj tifozët…

Kukësi është rikthyer nga Antalia ku zhvilloi fazën përgatitore për pjesën e mbetur të Superiores. Verilindorët do të luajnë ndeshjen e radhës në kampionat kundër Partizanit...

Sport 18:50 - 7 Dhjetor, 2019

Gjici në qiell të shtatë pas përmbyjes me Tiranës; Ja çfarë dua tani nga Kukësi im

Presidenti i Kukësit, Safet Gjici, foli për mediat pas triumfit 1-3 të arritur në sfidën ndaj Tiranës, teksa u shpreh i kënaqur me fitoren. Kreu i...

Sport 21:54 - 5 Dhjetor, 2019

Gjici jep lajmin e madh: Ja kur do e kenë gati kuksianët stadiumin e ri

Presidenti i Kukësit, Safet Gjici, njëherazi edhe kryetar i bashkisë Kukës, ishte i pranishëm ditën e sotme duke inspektuar punimet në stadiumin që po rindërtohet “Zeqir...

Sport 18:13 - 3 Gusht, 2019

Klubi i Kukësit jep lajmin e madh/ Të hënën nisin punimet për stadiumin e ri, ja kur do të jetë gati

Kukësi do të ketë brenda vitit stadiumin e re, të premtuar nga presidenti Safet Gjici. Pasi numri 1 i klubit verilindor mori zyrtarisht detyrën e kryetarit...

Sport 10:38 - 20 Korrik, 2019

Shkarkimi i Gjokës irriton tifozët kuksianë/ Sulmojnë ashpër Gjicin dhe disa futbollistë (foto)

Eliminimi i Kukësit nga Liga e Europës, i ka kushtuar Ernest Gjokës stolin duke qenë se klubi vendosi ditën e djeshme ta shkarkojë si pasojë e...

Sport 09:33 - 20 Korrik, 2019

“Çmendet” Gjici/ Gati t’i rrëmbejë dy më të mirët Tiranës

Është thashethem apo e vërtetë, këtë nuk mund ta themi. Fakt është që Edon Hasani ka një ofertë nga jashtë Shqipërisë, por fjalë ka që ai...

Sport 12:56 - 25 Maj, 2019

Çfarë po ndodh me Kukësin?/ Pas Hallaçit, Gjici nxjerr në rrugë yllin kryesor të ekipit

Rraman Hallaçi nuk është i vetmi që e mbyll me Kukësin, pasi mësohet se ka edhe një lëvizje tjetër që mbetet vetëm të bëhet zyrtare. Ylli...

Sport 12:28 - 25 Maj, 2019

Reagon ashpër Hallaçi/ Nuk e meritoja mënyrën si më larguan

Rrahman Hallaçi nuk është më pjesë e Kukësit. Klubi doli me njoftim zyrtar se kjo ndarje ka ardhur me dëshirën e vet të ish-kapitenit, por Hallaçi...

Sport 09:46 - 1 Maj, 2019

Tronditet Kukësi/ Dy futbollistët më të mirë do të largohen

Sezoni që po mbyllet nuk ka qenë aspak i mirë për Kukësin. Ekipi verilindor është dorëzuar përsa i përket titullit kampion dhe objektivi i vetëm tani...

Sport 19:47 - 29 Prill, 2019

A e dini problemin e Gjicit? / Jua tregon Ramadan Ndreu

Ish-trajneri i Kukësit, Ramazan Ndreu, ka qenë i ftuar në emisionin “Sport News Plus” në “News 24”, ku ka diskutuar mbi ndeshjet e kësaj fundjave në...