Connect with Us

All posts tagged "Gnabry"

BundesLiga 15:46 - 29 Shkurt, 2020

Video: Bayerni në super formë, e mbyll ndeshjen për 7 minuta

Bayern Munich ka shënuar dy gola të shpejtë në transfertën që po luan në këto momente ndaj Hoffenheim, për javën e 24-të të Bundesligës. Serge Gnabry...

BundesLiga 22:52 - 25 Shkurt, 2020

Bayerni bën ligjin në Londër ndaj Chelseas, 3 gola dhe spektakël

Bayern Munich i tregon Chelseas se i duhet ende punë për t’u matur me më të mirët. Bavarezët fituan pastër 0-3 në “Stamford Bridge”, duke dominuar...

BundesLiga 22:15 - 25 Shkurt, 2020

Pjesa e dytë nis me gol në Londër, aksion model i bavarezëve

Chelseas. Ekipi mik gjeti rrjetën në minutën e 51′. Gnabry dërgoi topin në rrjetë pas një aksioni model të ekipit të tij. Ishte Robert Lewandowski që...

BundesLiga 16:01 - 16 Shkurt, 2020

Video/ Bayerni pa frena, ylli i bavarezëve “tallet” me kundërshtarët

Bayerni ka shënuar edhe golin e tretë në transfertën ndaj Koln. Pas Lewandowskit 3′, Coman 5′, këtë herë ishte radha e Serge Gnabry. Gjermani shmangu dy...

BundesLiga 17:25 - 21 Dhjetor, 2019

Bayerni ka një yll të ri/ 18-vjeçari iu jep bavarezëve fitoren e dytë brenda tre ditëve

Bayern Munich e ka mbyllur me fitore vitin 2019. Bavarezët fituan 2-0 ndaj Wolfsburg në “Allianz Arena”, ndeshje e vlefshme për javën e 17-të. Një fitore...

Sport 21:56 - 19 Nentor, 2019

Eliminatore: Gnabry nuk di të ndalet, shënon të tretin për Gjermaninë

Gjermania ka shënuar edhe golin e tretë në Frankfurt ndaj Irlandës së Veriut, në ndeshjen e fundit eliminatore. Me fillimin e pjesës së dytë ishte Serge...

Sport 21:10 - 19 Nentor, 2019

Eliminatore; Ter Stegen pëson gol nga 25 metra, ylli i Bayerinit barazon për Gjermaninë

Gjermania po luan në Frankfurt ndeshjen e fundit eliminatore kundër Irlandës së Veriut. Miqtë surprizuan të zotët e shtëpisë me golin e Michael Smith në minutën...

BundesLiga 19:45 - 9 Nentor, 2019

Bayern-Dortmund vjen goli i dytë/ Bavarezët pa ‘trajner’, por dhurojnë spektakël ndaj Dortmundit

Me fillimin e pjesës së dytë, Bayerni ka dyfishuar rezultatin ndaj Dortmundit në klasiken e Gjermanisë. Autor i golit të dytë është Serge Gnabry, i cili...

BundesLiga 16:57 - 19 Tetor, 2019

Lum Bayerni për këtë lojtar/ Video: 24-vjeçari shënon një perlë të vërtetë

Bayerni ka kaluar në avantazh në transfertën ndaj Augsburg, pas golit të shënuar nga Serge Gnabry në minutën e 48′. 24-vjeçari i bavarezëve dërgoi topin në...

Sport 21:20 - 9 Tetor, 2019

Gjermania dhuron spektakël ndaj Argjentinës/ 2 gola brenda 6 minutave

Gjermania është duke fituar 2-0 ndaj Argjentinës, në miqësoren që po luhet aktualisht në “Signal Iduna Park” në Dortmund. Në minutën e 15′ ishte Serge Gnabry...

BundesLiga 22:17 - 1 Tetor, 2019

Bayerni është super/ 24-vjeçari hesht londinezët me dy golat e tij në 120 sekonda

Bayerni ka shënuar edhe dy gola të tjerë në Londër ndaj Tottenham, duke e çuar rezultatin momental 1-4. Pjesa e parë u mbyll 1-2. Në fillim...

BundesLiga 16:06 - 28 Shtator, 2019

Coutinho është fantastik/ Bayerni kalon me lehtësi në avantazh

Me një Coutinho në super formë, Bayerni nuk e pati të vështirë të gjente golin e avantazhit në minutën e 15′ në transfertën ndaj Paderborn. Bavarezët...

Sport 20:59 - 6 Shtator, 2019

Gjermani-Holandë, ka gol në Hamburg/ Video: Shënon ylli i Bayernit

Vetëm 9 minuta i kanë mjaftuar Gjermanisë për të zhbllokuar rezultatin kundër Holandës, në ndeshjen që po luhet aktualisht në Hamburg dhe është e vlefshme për...

Sport 22:37 - 24 Mars, 2019

VIDEO: Gjermania hakmerret ndaj Holandës / Low fiton me të rinjtë

Gjermania e re e Joachim Low sonte ka fituar klasiken e Europës ndaj Holandës 3-2. Ndeshja e zhvilluar në “Johan Cruijff Arena” të Amsterdamit ishte spektakolare....

Sport 21:24 - 24 Mars, 2019

VIDEO: Gol spektakolar nga Gnabry / Gjermania nuk mbahet

Manuel Neuer ka treguar kundër Holandës se është portieri më i mirë jo vetëm i Gjermanisë, por në të gjithë botën. Numri një i kombëtares së...