Connect with Us

All posts tagged "griezmann"

Sport 16:49 - 11 Shtator, 2019

Humbi dy penallti rresht/ Kampioni i botës merr vendimin surprizë

Franca ka buzëqeshur pas fitores 3-0 të marrë kundër Andorrës, por e njëjta gjë nuk mund të thuhet për Antoine Griezmann. Sulmuesi francez, në fakt, ka...

Kombëtare 19:48 - 8 Shtator, 2019

Humbi penalltinë ndaj Shqipërisë/ Sulmuesi francez: Gabova për shkak të gruas

Franca fitoi 4-1 ndaj Shqipërisë, por rezultati mund të ishte akoma edhe më i thellë. Në minutën e 37′, Antoine Griezmann gaboi nga pika e bardhë...

Kombëtare 17:16 - 8 Shtator, 2019

Skandali me himnin ndaj Shqipërisë/ Griezmann reagon ashpër

Franca fitoi mbrëmë 4-1 ndaj Shqipërisë në ndeshjen eliminatore për Euro 2020, por skandali që ndodhi me himnin në fillim të ndeshjes mori vëmendjen e gjithë...

La Liga 22:22 - 25 Gusht, 2019

Barcelona shënon 3 gola në 10 minuta/ Griezmann justifikon 120 milionë eurot (video)

Barcelona ka përmbysur rezultatin në fillim të pjesës së dytë ndaj Betis. Miqtë shënuan në fillim me Fekir në minutën e 15′, goli i barazimit erdhi...

La Liga 21:50 - 25 Gusht, 2019

Video: Shënon një tjetër kampion bote në “Camp Nou”/ Festojnë të zotët e shtëpisë

Barcelona ka barazuar shifrat 1-1 në sfidën kundër Betis që po luhet në “Camp Nou”. Miqtë kaluan të parët në avantazh me golin e shënuar nga...

La Liga 22:22 - 18 Gusht, 2019

Griezmann kërkoi të ndryshonte numrin në fanellë/ Nuk i aprovohet kërkesa, ja pse

Fillimisht Antoine Griezmann vendosi të mbante numrin 17 te Barcelona, pasi numri 7 që është i preferuar për të mbahej nga Coutinho. Duke qenë se braziliani...

La Liga 12:01 - 17 Gusht, 2019

Griezmann merr vendimin e papritur te Barcelona/ Vetëm një muaj pas transferimit

Antoine Griezmann debutoi mbrëmë në La Liga për Barcelonën në humbjen 1-0 ndaj Athletic Bilbaos. Francezi luajti gjatë gjithë ndeshjes, por thuajse nuk tregoi asgjë në...

La Liga 10:10 - 6 Gusht, 2019

Messi turpëron shokun e ri të skuadrës/ Nuk i jep dorën kampionit të botës (video)

Transferimi i Antoine Griezmann te Barcelona, ka krijuar një sulm të frikshëm në letër, për të gjithë kundërshtarët. Pyetja që shtrohet në radhët e tifozëve është,...

Sport 10:03 - 21 Korrik, 2019

Mora babanë në telefon dhe nisa të…/ Kampioni i botës tregon çfarë bëri kur u finalizua transferimi te Barcelona

Antoine Griezmann më fund e ka plotësuar ëndrrën e tij për t’u aktivizuar në radhët e Barcelonës. Sulmuesi realizoi transferimin, i cili përflitej prej dy viteve....

Sport 09:46 - 16 Korrik, 2019

Griezmann e nis keq te Barcelona/ Shokët e “turpërojnë” që në ditën e parë të stërvitjes (video)

Nuk janë mbushur as dy ditë nga prezantimi i Antoine Griezmann tek Barcelona dhe shokët e ekipit kanë vendosur ta “turpërojnë” që në stërvitjen e parë...

Sport 19:15 - 14 Korrik, 2019

“7” është e zënë/ Ja cilin numër do të mbajë Griezmann te Barcelona

Antoine Griezmann i është bashkuar Barcelonës nga Atletico Madridi. Fituesi i Kupës së Botës i ka kushtuar blaugranëve 120 milionë euro dhe sapo është prezantuar te...

Sport 11:50 - 13 Korrik, 2019

Barça nuk kënaqet vetëm me Griezmann/ Ofron 4 lojtarë për yllin e madh

Blerja e Griezmann u mendua se do të sfumonte disi pistën e Neymarit, dhe Barcelona do të hiqte dorë nga braziliani. Por, siç duket ky transferim...

Sport 17:51 - 12 Korrik, 2019

Nuk kënaqet me 120 milionë euro/ Atletico nuk është dakord me transferimin e Griezmann te Barça

Lufta mes Atleticos së Madridit, Barcelonës dhe Antoine Griezmann vazhdon. Pak momente pasi klubi katalanas zyrtarizoi transferimin e sulmuesit francez, ka ardhur edhe qëndrimi i klubit...

Sport 15:35 - 12 Korrik, 2019

Zyrtare/ Barcelona transferon kampionin e botës, i vë një klauzolë të frikshme

Antoine Griezmann është zyrtarisht lojtar i Barcelonës. Katalansit kanë paguar ditën e sotme klauzolën prej 120 milionë euro, për ta shndërruar francezin në futbollistin më të...

Sport 12:48 - 11 Korrik, 2019

Zbulohet dita kur do të prezantohet Griezmann te Barcelona/ Do të ketë një klauzolë të frikshme

Antoine Griezmann do të jetë sulmuesi më i ri i Barcelonës. Francezi vendosi të largohet pas pesë vitesh tek Atletiko Madrid dhe është gati të nisë...