Connect with Us

All posts tagged "Hugo Lloris"

Premier Liga 15:56 - 17 Janar, 2020

Pësoi dëmtim horror 3 muaj më parë, vjen lajmi i madh për kampionin e botës

Në fillim të muajit tetor, Hugo Lloris pësoi një dëmtim horror në sfidën ndaj Brighton. Kapiteni i Tottenham u largua nga fusha me barrelë, teksa pësoi...

Premier Liga 20:06 - 7 Tetor, 2019

Tronditet Franca/ Dëmtim i rëndë për kampionin e botës, rikthehet në vitin 2020

Hugo Lloris pësoi një dëmtim të rëndë në ndeshjen e të shtunës Brighton-Tottenham. Edhe pse fillimisht u dyshua se ai thyeu krahun e majtë, rezultatet e...

Premier Liga 14:00 - 5 Tetor, 2019

E rëndë/ Portieri kampion bote pëson gol qesharak dhe thyen krahun

Java e 8 e Premier League ka filluar me ndeshjen Brighton-Tottenham, që po luhet në këto momente. Vendasit zhbllokuan rezultatin që në minutën e tretë me...

Premier Liga 17:20 - 28 Shtator, 2019

Lë nam para tifozëve të vetë/ Video: Portieri kampion bote bën gafën e vitit

Tottenhami e mbylli pjesën e parë ndaj Southampton me shifrat 2-1, për javën e shtatë të Premier League. Vendasit shënuan të parët me anë të Tanguy...

Sport 11:37 - 4 Prill, 2019

Në Londër “djegin” kampionin e botës/ Del në skenë emri i Strakoshës

Sërish Tottenham dhe sërish Thomas Strakosha. Mediat në Angli flasin edhe një herë tjetër për gardianin kuqezi që shihet si pasues i mundshëm i Hugo Lloris....

Sport 15:45 - 12 Shtator, 2018

A do të ndodhte kjo gjë në Shqipëri? Gjykata dënon rëndë yllin e Tottenhamit

Është marrë vendimi i gjykatës ditën e mërkurë për portierin e Tottenham Hugo Lloris, pasi u arrestua disa javë më parë, pas vërtetimit nga policia se...

Sport 20:19 - 24 Gusht, 2018

Kampioni i botës shkaktoi skandal/ Reagimi i tij do ju përlotë

Gjatë ditës së sotme u publikua lajmi se kampioni i botës, Hugo Lloris, ishte arrestuar në Londër pasi u gjet i dehur në timon. Menjëherë pas...

Sport 16:50 - 24 Gusht, 2018

Kampioni i botës në pranga/ Ja çfarë shkelje ka bërë ai

Hugo Lloris, portieri që doli kampion bote më Francen ka rënë në pranga, pasi është kapur në gjendje të dehur në timon. Ai njihet nga të...

Sport 09:54 - 15 Korrik, 2018

Kapiteni Lloris me këmbë në tokë / Jemi ende shumë larg trofeut!

Kapiteni i kombëtares franceze të futbollit, Hugo Lloris ka arritur finalen e dytë radhazi brenda dy vitesh si kapiten i “Gjelave” francezë. Gjithsesi, ai kujtim i...