Connect with Us

All posts tagged "humbje"

Sport 13:44 - 5 Mars, 2020

Humbja ndaj Teutës e tërboi fare, ja çfarë bëri Olsi Rama

Partizani u mposht dje nga Teuta me rezultatin 1-0. Si të mos mjaftonte humbja në derbi, triumfi i durrsakëve i dha një “shkelm” të rëndë kampionëve...

Super Liga 14:25 - 1 Mars, 2020

Arsenali i treti/ Ja kush janë ekipet me më shumë ndeshje rresht pa humbje në histori

Plot 42 ndeshje pa humbje rregjistroi Liverpool i Jurgen Klopp në Premier League duke na treguar se po, kemi të bëjmë me një skuadrër të transformuar....

Premier Liga 20:31 - 29 Shkurt, 2020

Liverpooli ulet me këmbë në tokë, pëson humbjen e parë pas 44 javësh

Watford ka tronditur Liverpool-in dhe botën e futbollit. Hornets, në fakt, kanë mundur 3-0 Të Kuqtë në javën e 28-të të kampionatit, duke i shkaktuar atyre...

La Liga 14:48 - 23 Shkurt, 2020

Humbje e papritur për Realin/ Sergio Ramos e thotë me të madhe kush është fajtori

Real Madrid pësoi një humbje shokuese mbrëmjen e djeshme në transfertën e Levantes. Madrilenët humëbn me rezultatin 1-0, duke humbur kështu dhe kreun e La Ligës....

Premier Liga 14:36 - 20 Shkurt, 2020

Video: Mourinhos i “ikën truri” pas humbjes në Champions, bën veprimin e papritur në konferencën për shtyp

Jose Mourinho nuk ka duruar dot gjatë konferencës për shtyp pas ndeshjes me RB Leipzig. Trajneri portugez i Tottenham ka reaguar keq pas një pyetjeje që...

La Liga 18:37 - 25 Janar, 2020

Trajneri i Barçës flet pas humbjes/ Kjo që u pa sot nuk i pëlqen askujt

Quique Setien pësoi humbjen e parë në ndeshjen e dytë në La Liga që drejton Barcelonën. Këta të fundit u mposhtën 2-0 nga Valencia në “Mestalla”...

Sport 19:31 - 21 Janar, 2020

Laçi i bëri gjëmën në shtëpi/ Martini: Ja çfarë do të bëjmë pas kësaj humbjeje

Trajneri i Teutës, Edi Martini, nuk e fshehu zhgënjimin pas humbjes 0-1 ndaj Laçit. Numri një i stolit durrsak tha se kundërshtari e meritonte fitoren dhe...

Seria A 19:34 - 18 Janar, 2020

Ekipi i tij humbi 5-1/ Trajneri i njohur kërcënon lojtarët: Do t’i ha të gjallë

Trajneri i Sampdoria-s Claudio Ranieri thotë se do t’i ha të gjallë me pak vaj, kripë dhe piper lojtarët e tij pas humbjes së turpshme 5-1...

La Liga 11:27 - 10 Janar, 2020

Humbja ndaj Atl. Madridit i kushton shtrenjtë Valverdes, ky do të jetë trajneri i ri i Barcelonës

Barcelona u eliminua në mënyrë të turpshme nga Superkupa e Spanjës, pasi u mposht në gjysmëfinale nga Atletico Madrid. Katalanasit kishin gjithçka në kontroll deri në...

Seria A 19:15 - 22 Dhjetor, 2019

Tifozi më i zjarrtë i Milanit shpërthen në lot pas humbjes 5-0/ T’ju vijë turp…

Tiziano Crudeli njihet si një nga komentatorët e çmendur dhe tifozët më të flaktë të Milanit. Shumë herë e kemi parë duke qarë si fëmijë në...

Seria A 18:54 - 22 Dhjetor, 2019

Milani pësoi 5 gola, Donnarumma shpërthen në lot (foto)

Milani nuk humbiste me rezultatin 5-0 që prej vitit të largët 1998 (hera e katërt që ndodh në histori) por ajo që ra më shumë në...

Seria A 14:54 - 22 Dhjetor, 2019

E pabesueshme/ Ja sa vite ka Milani që nuk humbte 5-0

Milan është poshtëruar me shifrat 5-0 ndaj Atalantës ditën e sotme në transfertë, duke e mbyllur vitin në mënyrën më të turpshme. Një poshtërim i tillë...

Premier Liga 11:58 - 8 Dhjetor, 2019

A e dini cili është ekipi i vetëm që ende nuk ka pësuar humbje këtë sezon?

Me humbjen e Juventusit 3-1 ndaj Lazios mbrëmë në “Olimpico”, Liverpooli mbetet ekipi i vetëm në pesë ligat kryesore të Europës që nuk ka pësuar humbje...

Premier Liga 14:25 - 5 Dhjetor, 2019

I surprizoi të gjithë/ Mourinho me gjest fantastik pas humbjes nga Man. Utd

Jose Mourinho u rikthye mbrëmë në “Old Trafford”, por këtë herë si kundërshtar. Ish-ekipi i tij i shkatkoi portugezit humbjen e parë portugezit, i cili tani...

BundesLiga 22:33 - 2 Nentor, 2019

Humbja turpëruese 5-1 lë pasoja/ Bayerni merr vendimin e menjëhershëm

Humbja skandaloze kundër Frankfurtit me rezultatin 5-1 ka lënë menjëherë pasoja te Bayern Munchen. Dalja me të kuqe e Boateng që në minutën e 10′ ndikoi,...