Connect with Us

All posts tagged "Hyka"

Sport 16:49 - 20 Mars, 2020

A do të kthehet te Tirana në verë? Jahmir Hyka ka një mesazh të qartë për bardheblutë

Jahmir Hyka ka bërë një rrëfim në mediat zvicerane, për të treguar më tepër sa i përket karrierës së tij. Teksa të gjithë prisnin një rikthim...

Sport 09:11 - 10 Janar, 2020

Jahmir Hyka drejt rikthimit në Superligë, nuk do e besoni te cili ekip

Jahmir Hyka mund të mos jetë më pjesë e skuadrës Netanya. Mediat atje bëjnë me dije se lojtari shqiptar mund të gjejë një tjetër ekip në...

Sport 09:36 - 7 Shtator, 2018

Shqipëria me kapiten të ri kundër Izraelit/ Futbollisti që në karrierën e tij me kombëtaren ka qenë gjithnjë rezervë

Shqipëria do të fillojë aventurën në Ligën e Kombeve sot në darkë kundër Izraelit. Trajneri Panucci vazhdon të na surprizojë me zgjedhjet e tij. E fundit...

Sport 16:14 - 15 Prill, 2018

Gashi dhe Hyka, golat shqiptarë me vlerë pikësh në MLS

Shkëlzen Gashi dhe Jahmir Hyka protagonistë në MLS pikërisht në radhët e Colorado Rapids dhe San Jose Earthquakes, dy skuadra që militojnë në kampionatin amerikan në...

Sport 10:49 - 6 Shtator, 2017

Futbolli nuk ndan, por bashkon / Ja mesazhi i fotos Hyka-Bardhi

Futbolli është një mjet për të bashkuar, jo ndarë. Mjafton të shihni këto foto! Enis Bardhi, lojtari i Maqedonisë, dje doli nga fusha i përqafuar me Jahmir...

Sport 18:15 - 20 Janar, 2015

Luzern, Hyka i shënon 2 gola Braunschweigut

2015 duket se ka nisur ndryshe per Jahmir Hyken. 26 vjecari ishte protagonisti absolut ne miqesoren e Luzern fituar prej ktyre te fundit ndaj skuadres se...