Connect with Us

All posts tagged "hysaj"

Seria A 11:09 - 8 Nentor, 2019

De Biasi gati të marrë drejtimin e gjigantit të Serisë A, do bashkohet me të preferuarin e tij

Situata e fundit te Napoli është shumë e tensionuar mes drejtuesve dhe lojtarëve, përfshirë edhe trajnerin. Madje, ky i fundit pritet të jetë njeriu që do...

Kombëtare 19:36 - 6 Tetor, 2019

Dëmtim i frikshëm i Hysajt/ Video: Kapiteni kuqezi del nga fusha me barelë

Elseid Hysaj e nisi nga minuta e parë takimin e sotëm që po luhet aktualisht mes Torinos dhe Napolit, por fati nuk është në anën e...

Seria A 21:56 - 16 Shtator, 2019

Champions League/ Ancelotti ‘harron’ Hysajn për ndeshjen ndaj Liverpoolit

Elseid Hysaj nuk është grumbulluar me Napolin për sfidën e nesërme në Champions League kundër Liverpoolit. Për krahun e djathtë të mbrojtjes, Ancelotti ka thirrur Malcuit...

Kombëtare 16:24 - 2 Shtator, 2019

E zbulon agjenti i shkodranit/ Ja pse dështojë transferimi i Hysajt te Juventusi

Elseid Hysaj ka qenë një nga futbollistët më të përfolur në merkaton e kësaj vere në Serie A. Emri i shkodranit është lidhur shpeshherë me ekipe...

Kombëtare 19:18 - 30 Gusht, 2019

Telenovela Hysaj merr fund/ Mbrojtësi kuqezi gati të firmosë me klubin e ri

Gjatë gjithë kësaj vere Elseid Hysaj është përfolur për largimin nga Napoli dhe janë thënë destinacione nga më të ndryshmet, por si do të mbyllet kjo...

La Liga 23:29 - 10 Gusht, 2019

Video: Interi kënaqet me një barazim/ Hysaj e nis nga minuta e parë kundër Barcelonës

Valencia dhe Inter janë kënaqur me një barazim 1-1 në miqësoren e luajtur në Spanjë në stadiumin “Estadio de Mestalla”. Vendasit shënuan golin e parë më...

Sport 21:37 - 20 Korrik, 2019

Mediat italiane e quajnë të kryer/ Hysaj largohet nga Italia dhe transferohet te një super ekip

Tottenham Hotspur thuhet se është favoriti kryesor për të firmosur me mbrojtësin e kombëtares shqiptare, Elseid Hysaj. Gjiganti britanik ka mungesa në krahun e djathtë të...

Sport 14:19 - 17 Korrik, 2019

Diego Simeone heq dorë nga Hysaj/ Ylli anglez mbërrin në Madrid

Atletico Madrid është e interesuar prej fillimit të merkatos për një mbrojtës të krahut të majtë. Alternativa të cilën trajneri Simeone ka ndjekur më së shumti,...

Sport 13:29 - 13 Korrik, 2019

Napoli bën uljen e madhe/ Ja sa milionë euro do të paguajë Atletico Madridi për Hysajn

Javën e ardhshme negociatat për transferimin e Elseid Hysajt tek Atletico Madridi nën urdhrat e Simeones, pritet të intensifikohen, më qëllim mbylljen sa më parë të...

Sport 22:57 - 10 Korrik, 2019

Thuajse zyrtare/ Marrëveshja në detajet e fundit, ja ku do të luajë Hysaj në sezonin e ri

Është gati e konfirmuar se Elseid Hysaj nuk do vazhdojë të jetë pjesë e Napolit për sezonin e ardhshëm. Shkodrani nuk i pëlqen Ancelottit dhe largimi...

Sport 13:53 - 6 Korrik, 2019

“Luftë” mes Barcelonës dhe Atletico Madridit/ Përfshihet edhe ylli i Shqipërisë

Atletico Madrid dhe Barcelona kanë për momentin një marrëdhënie të acaruar ndaj njëra-tjetrës. E gjitha nisi për shkak të Griezmann. Sulmuesi kishte vendosur muaj më parë...

Sport 21:39 - 3 Korrik, 2019

Një pistë e re për Hysajn/ E kërkon gjiganti i Bundesligës

Një prej skuadrave më të rëndësishme në Gjermani, Shalke 04, rikthen vëmendjen nga Elseid Hysaj. Klubi i Bundesligës, kërkon të përforcohet pas sezonit të kaluar ku...

Sport 17:14 - 8 Qershor, 2019

Shpërthen kapiteni kuqezi/ E pafalshme të mundesh kështu, penalltia duhej dhënë

Kapiteni i Shqipërisë, Elseid Hysaj, ishte dukshëm i mërzitur pas humbjes 1-0 në Islandë. Për Supersport, ai deklaroi: “Patëm raste, luajtëm mirë dhe për fat të...

Sport 20:38 - 26 Maj, 2019

Ekipi madrilen kërkon Hysajn/ Napoli i shokon me këtë kërkesë

Sipas asaj që shkruan “Tuttosport”, e ardhmja e Elseid Hysajt, që ka folur edhe për mediat duke thënë se megjithatë ky sezon është pozitiv (“edhe pse...

Sport 12:01 - 25 Maj, 2019

E bujshme nga Italia/ Trajneri i ri i Juventusit merr me vete edhe futbollistin e kombëtares tonë

Karriera e një futbollisti mund të marrë një kthesë të pabesueshme, në varësi të rrethanave. E tillë mund të rezultojë edhe ajo e Elseid Hysajt, pas...