Connect with Us

All posts tagged "Icardi"

Seria A 15:34 - 14 Shkurt, 2020

Juve nuk heq dorë nga “dashuria e vjetër”, ia punon pas krahëve Interit

Pavarësisht se nuk ia doli ta veshë bardhezi gjatë merkatos së verës, Drejtori Sportiv i Juventusit Fabio Paratici nuk e ka harruar Mauro Icadin dhe rendimenti...

Seria A 19:26 - 12 Shkurt, 2020

Interi “tradhton” Icardin/ I jep shiritin e kapitenit armikut më të madh të Mauros

Përplasja e Mauro Ikardit me drejtuesit e Interit dhe largimi i tij, kishte fillesën te një zënkë e ish-kapitenit të zikaltërve me grupin e kroatëve në...

Sport 15:57 - 7 Shkurt, 2020

Wanda Nara provokon sërish, poston foto gjysmë nudo

“Foto e mia provokuese që i hedh në Instagram janë që të ndihem tërheqëse për Ikardin”, kështu do të shprehej Uanda Nara kur pyetej nga gazetarët....

Seria A 09:50 - 9 Janar, 2020

Icardi nuk do të qëndrojë tek PSG-ja, mendja e tij punon vetëm për armikun historik të Interit

Mauro Icardi ka shënuar 17 gola në 19 ndeshje me PSG-në në të gjitha kompeticionet, duke lënë mjaft të kënaqur me formën e tij drejtuesit dhe...

Sport 21:30 - 8 Janar, 2020

Video: Icardi vazhdon të shkëlqejë te PSG, finalizim i përkryer

Mauro Icardi ka shënuar golin e avantazhit pas vetëm dy minutave ndaj St Etienne në çerekfinalen e Kupës së Francës. Pas një pasimi të bukur nga...

Seria A 21:24 - 5 Janar, 2020

E bujshme/ Icardi do rikthehet në Itali, por jo tek Interi

Drejtori sportiv i Juventusit, Fabio Paratici nuk heq dorë nga Mauro Icardi. Sulmuesi argjentinas ka një klauzolë që i lejon atij të refuzojë transferimin në PSG...

Seria A 14:09 - 30 Dhjetor, 2019

Gruaja e sulmuesit të njohur i vë “flakën” Instagramit me këto foto

Wanda Nara nuk resht së befasuari, qoftë për deklaratat që bën në media, ashtu edhe për fotot e nxehta që poston rregullisht në rrjetet sociale. Këtë...

Seria A 17:30 - 24 Dhjetor, 2019

Icardi, humbja e virgjërisë dhe gjithçka tjetër/ Wanda Nara flet pa doreza

Së fundmi modelja e njohur Uanda Nara ju ka dhënë përgjigje shumë pyetjeve duke nisur që me flirtin me mesfushorin kroat dhe deri kur humbi virgjërinë....

Seria A 22:35 - 17 Dhjetor, 2019

Rrëfehet Wanda Nara/ Icardi është profesionist, nuk bën seks para…

Wanda Nara në një intervistë të fundit për mediet italiane, përveçse ka shtuar spekulimet mbi të ardhmen e Mauro Icardit, ka folur edhe për momentet e...

Sport 22:10 - 14 Dhjetor, 2019

PSG kërkon të blejë përfundimisht Icardin, Wanda ka një dëshirë tjetër

Mauro Icardi u huazua verën e kaluar te PSG, aty ku është përshtatur shumë mirë dhe po shënon sistematikisht. Sulmuesi argjentinas është ngjitur në kuotën e...

Sport 21:59 - 13 Dhjetor, 2019

Icardi bind PSG-në dhe i bën “gropën” shokut të ekipit

Sezoni i kaluar është lënë tërësisht pas krahëve nga sulmuesi argjentinas Mauro Icardi, që duket se tani ka rilindur me skuadrën e Paris Saint Germain, ku...

Sport 21:34 - 22 Nentor, 2019

Icardi nuk di të ndalet, PSG shtyp kundërshtarin në pak minuta (video)

Java e 14 e Ligue 1 ka nisur me sfidën që po luhet në këto momente në “Parc des Princes” mes PSG-së dhe Lille. Parisienët po...

Sport 14:32 - 18 Nentor, 2019

“Leku letër”/ Icardit po i ecën për mrekulli, zbulohet projekti më i fundit i Wanda Nara

Mauro Icardi po shkëlqen në fushën e lojës, duke shënuar vazhdimisht me fanellën e PSG-së, ndërsa bashkëshortja menaxhere e tij, Wanda Nara, po bëhet gjithnjë e...

Sport 14:06 - 10 Nentor, 2019

A po ia ndjeni mungesën?/ Icardi çmend tifozët e Interit me këtë statistikë

Mauro Icardi ka lënë pas problemet e sezonit të kaluar tek Interi dhe po shkëlqen te PSG-ja. Argjentinasi po bëhet protagonist te kampioni i Francës duke...

Sport 19:53 - 9 Nentor, 2019

PSG i rikthehet fitores falë Icardit/ Argjentinasi nuk e njeh fjalën “pushim”, shënon golin e madh

Pas humbjes befasuese të një jave më parë 2-1 kundër Dijon, PSG-ja është rikthyer te fitorja në Ligue 1, falë një Icardi të jashtëzakonshëm. Parisienët fituan...