Connect with Us

All posts tagged "idhull"

BundesLiga 15:55 - 3 Mars, 2020

Djaloshi Haaland zbulon idhullin e tij/ “Ai i shikon gjërat ndryshe”

Sulmuesi i Borussia Dortmund, Erling Haaland, është një ndër lojtarit më të dashur në botën e futbollit, edhe pse është ende në fillimin e karrierës së...

Sport 15:28 - 11 Shkurt, 2020

Neymar zbulon idhullin e tij/ Më pëlqenin pasimet dhe golat e tij, por edhe modelet e flokëve

Admirimi i Neymar për David Beckham sigurisht që nuk është diçka e panjohur. I intervistuar nga “Otro”, ylli i PSG rrëfen se e konsideron anglezin një...

Sport 15:56 - 22 Janar, 2020

Messi apo Ronaldo?/ Mbappe zbulon heroin e tij

Ylli i PSG-së, Kylian Mbappe, e ka një idhull si çdo futbollist tjetër. Në një intervistë të fundit, ai nuk e mohon admirimin për Zidane, por...

Sport 20:19 - 19 Janar, 2020

Sheh për herë të parë nga afër idhullin e tij/ Video: Tifozi i vogël ia plas të qarit

Një tifoz i vogël basketbolli është xhiruar nga prindërit në momentin kur shikon për herë të parë nga afër idhullin e tij, LeBron James. 13-vjeçari Liam...

BundesLiga 12:15 - 11 Janar, 2020

Talenti që çmendi Europën zbulon idhullin e tij, nuk është as Messi dhe as Ronaldo

Pasi çmendi gjithë ekipet e mëdha, Erling Haaland vendosi në fund të transferohej te Borussia Dortmund, një operacion që kushtoi në total rreth 45 milionë euro....

Seria A 11:59 - 9 Janar, 2020

FOTO: Vivien Rubin, fansja e zjarrtë e Juventusit/ Zbulon futbollistin që ka idhull

Vivien Rubin, modelja gjysmë ruse e gjysmë gjermane, një pjesë të zemrës së saj e ka bardhezi. Ajo gjithmonë e ka theksuar se është e apasionuar...

Sport 22:28 - 4 Korrik, 2019

“Idhullin tim tani e tutje do ta kem shok skuadre”/ Zbarkon në Barcelonë ylli i madh

Frenkie De Jong ka zbarkuar në Barcelonë. Holandezi është blerë në merkaton e dimrit nga katalanasit, me marrëveshjen që përfshinte qëndrimin në Amsterdam deri në fund...

Sport 09:52 - 28 Shkurt, 2019

Këtë nuk e dinte njeri/ Neymar zbulon idhullin e tij në futboll dhe nuk është ai që mendoni ju

Pavarësisht se është futbollisti më i kushtueshëm  në botë, Neymar i ka befasuar të gjithë. 27 vjeçari ka pohuar se edhe ai ka pasur një idhull...

Sport 18:34 - 29 Janar, 2019

Milani bën gati goditjen e fundit në merkato/ Idhulli i madh i tifozëve…

Forma e dobët në fazën e parë të sezonit, i ka bërë drejtuesit e Milanit që të bëjnë ndërhyje të shumta në merkaton e janarit dhe...

Sport 12:39 - 10 Nentor, 2018

U rrit te Reali, por ka idhull Messin/ Ky është djaloshi 18-vjeçar që do të luajë sot në finalen e shekullit

Julián Álvarez pritet të bëjë realitet sot një nga ëndrrat më të mëdha për secilin futbollist latin. 18 vjeçari agjentinas me shumë gjasa do të jetë...