Connect with Us

All posts tagged "inter miami"

Sport 19:55 - 4 Shkurt, 2020

Beckham bën namin/ Rrëmben dy yjet e Europës për tek ekipi i tij

Si futbollist David Beckham mbahet mend me klasin që e karakterizonte duke fituar trofe të rëndësishëm me klubet më të mëdha në Europë si Reali, Milani,...

Seria A 18:17 - 21 Nentor, 2019

Beckham e ka seriozisht, kërkon “bishën” e Juventusit tek ekipi i tij

David Beckham kërkon të hedh “themele” të sigurta në kampionatin amerikan të futbollit. Anglezi është pronar i skuadrës së Inter Miami dhe prej kohësh po punon...

La Liga 12:04 - 14 Nentor, 2019

E mbani mend ish-bishën e Barcelonës?/ Tani firmos me Interin

Dëshirojnë të jenë një skuadër kompetitive dhe për të arritur këtë kriter Inter Miami, klubi i krijuar nga David Beckham është në fazën finale të përgatitjeve...

Sport 14:33 - 25 Qershor, 2019

Zbulohet ideja e çmendur/ Ronaldo dhe Messi bashkë në një ekip

E keni imagjinuar ndonjëherë Lionel Messin dhe Cristiano Ronaldon në të njëjtin ekip? Duket se diçka e tillë mund të bëhet realitet në të ardhmen. David...

Sport 13:20 - 4 Qershor, 2019

Beckham i bën gjëmën Barcelonës/ Gati t’i rrëmbejë yllin e madh

Zlatan Ibrahimoviç, Carlos Vela, Wayne Rooney, Luis Nani dhe së fundmi… Luis Suarez! Uruguajani duket se do të ketë si destinacion të ardhshëm SHBA-në dhe MLS-në....

Sport 13:08 - 5 Maj, 2019

Ëndrra e tifozëve drejt realitetit/ Messi & Ronaldo së bashku tek ky ekip

Legjenda e futbollit, David Beckham, është bërë pronari i klubit amerikan Inter Miami. Skuadra e tij garon momentalisht në ligën e ulëta të futbollit amerikan, por...