Connect with Us

All posts tagged "Izolim"

BundesLiga 16:11 - 25 Mars, 2020

Pasojat e izolimit/ Portieri i klubit gjerman vishet si femër (video)

Portieri i Union Berlin në Bundesliga, Rafal Gikiewicz, e ka tepruar me videon e fundit të publikuar. Futbolli në Gjermani është shtyrë minimalisht deri me datë...

Kombëtare 17:10 - 24 Mars, 2020

Netflix, muzikë, video-lojëra dhe…/ Ja si po i kalon ditët e izolimit Armando Broja

Sulmuesi shqiptar i Chelsea, Armando Broja, ka dhënë një intervistë për faqen zyrtare të klubit, ku ka treguar si po i kalon ditët e izolimit në...

Sport 16:16 - 17 Mars, 2020

Problematiku i Tiranës thyen rregullat e izolimit, ja çfarë bën në rrugët e kryeqytetit (video)

Nën ankthin nga Koronavirusi, shumë aktivitete në vend janë ndërprerë. Mes tyre edhe futbolli, që nuk mund të bënte asnjë përjashtim. Kështu, futbollistët e Kategorisë Superiore...

La Liga 15:56 - 17 Mars, 2020

Ylli i Realit i izoluar në shtëpi/ Jam mirë, fatmirësisht kam shumë letra tualeti

Coronavirusi ka mbëthyer tashmë mbarë globin dhe Spanja është një nga shtetet që ka marë masat më të ashpra për të parandaluar përhapjen e virusit. Edhe...

Sport 15:20 - 15 Mars, 2020

Të gjithë të izoluar në shtëpi/ Futbollisti i Skënderbeut “thyen rregullat”

Koronavirus ka mbërthyer edhe Shqipërinë. Futbolli në vend është ndalur për shkak të mos përhapjes dhe bllokimit nga ana e Qeverisë që ka marrë disa masa...

Sport 20:00 - 14 Mars, 2020

Cana flet nga Italia i izoluar/ Të gjithë jemi në të njëjtën skuadër, kurajo!

Ish-kapiteni legjendar i Shqipërisë, Lorik Cana, ka bërë një lidhje direkte me emisionin Studio Sprint në ABC News, me moderator Gerti Çarçani. Cana foli për situatën...