Connect with Us

All posts tagged "jonuz"

Sport 16:12 - 1 Mars, 2020

Nuk e besonin/ Trajneri i Vllaznisë publikon faktet me video, ja ku stërviten shkodranët

Kreu i stolit të klubit të Vllaznisë, Mirsad Jonuz shprehu ankesat e tij pas ndeshjes së djeshme kundër Skënderbeut. Trajneri maqedonas tha se lojtarët e tij...

Sport 16:54 - 21 Dhjetor, 2019

“Çmendet” Jonuz: Dua 10 futbollistë te Vllaznia në merkaton e janarit

Në prag të transfertës me Partizanin, Vllaznia është grumbulluar dhe skuadra pritet që të jetë më e plotë për këtë takim delikat. Trajneri Mirsad Jonuz pritet...

Sport 18:38 - 17 Dhjetor, 2019

Jonuz te Partizani? Ja si përgjigjet trajneri i Vllaznisë

Trajneri i Vllaznisë Mirsad Jonuz beson se skuadra e tij mund të arrijë të fitojë nesër në Shkodër ndaj kryesuesve të kampionatit Kukësit. Në konferencën e...

Sport 18:36 - 14 Dhjetor, 2019

Mundi Skënderbeun në Korçë, Jonuz: Ja çfarë iu thashë lojtarëve në pushim të ndeshjes

Vllaznia triumfoi në transfertë ndaj Skënderbeut, falë golit të realizuar nga Ndriçim Shtubina. Trajneri i skuadrës shkodrane, Mirsad Jonuz, foli pas ndeshjes për mikrofonin e emisionin...

Sport 13:56 - 13 Dhjetor, 2019

Trajneri i Vllaznisë kërcënon Skënderbeun: Në Korçë Vllaznia merr 3 pikët

Trajneri i Vllaznisë, Mirsad Jonuz, ka folur para ndeshjes së nesërme që ekipi i tij do të zhvillojë në transfertë ndaj Skënderbeut. Jonuz shprehet se në...

Sport 15:52 - 7 Dhjetor, 2019

Jonuz: Mbijetesën nuk e diskutoj, ja cili është synimi i Vllaznisë

Trajneri i Vllaznisë, Mirsad Jonuz ka folur pas fitores së skuadrës së tij, me rezultatin 0-2 ndaj Luftëtarit, për mikrofonin e “Supersport”. Strategji të godisnit në...

Sport 13:21 - 20 Korrik, 2019

Vllaznia lëshon dorën/ Zbulohet rroga mujore e trajnerit të ri

Tekniku i ri i Vllaznisë, Mirsad Jonuz, ka nënshkruar dje një kontratë njëvjeçare me të drejtë rinovimi nëse do të arrijë objektivat që ka klubi. “Panorama...