Connect with Us

All posts tagged "karantine"

Sport 17:24 - 29 Mars, 2020

Karantina nuk është problem, ja si e kalon kohën moderatorja shqiptare e futbollit (video)

Moderatorja e emisionit Pressing në ABC News, Einxhel Shkira, vazhdon të jetë aktive në profilin e saj zyrtar në Instagram, edhe pse aktualisht është e izoluar...

Sport 16:31 - 29 Mars, 2020

“Forca Tirona”/ Ja si po e kalon karantinën Gëzim Sinemati

Në këtë situatë të vështirë, ku të gjithë njerëzit janë të detyruar të qëndrojnë në shtëpi, opinionisti i njohur, Gëzim Sinemati ka zgjedhur ta “luftojë” Koronavirusin,...

BundesLiga 15:25 - 29 Mars, 2020

Ylli i Dortmundit bën postimin epik/ Ja si do dukemi pas karantinës (foto)

E gjithë bota është paralizuar tashmë nga Coronavirusi dhe shumica e shteteve janë në izolim, me njerëzit që janë të vetëkarantinuar në shtëpitë e tyre. Shumë...

Sport 15:51 - 24 Mars, 2020

Nuk lejohet të shkosh as te berberi/ Ja si do të duken yjet e futbollit kur të mbarojë karantina (foto)

Izolim total i thuajse krej globit prej “Coronavirus”. Kjo pandemi e frikshme ka ndalur edhe futbollin, sportin më të dashur për njerëzimin. Nuk lejohen më grumbullime,...

Kombëtare 19:18 - 22 Mars, 2020

Migjen Basha flet nga karantina/ Ja çfarë më ndodhi

Ish-futbollisti i kombëtares Migjen Basha dha një intervistë për median e njohur italiane “Tuttomercatoweb”. 33-vjeçari, i cili aktivizohet në Australi me skuadrën e Melburn Viktorit, rrëfen...

La Liga 18:59 - 22 Mars, 2020

Shpërthen babai i yllit serb të Realit/ Arrestojeni nëse është fajtor

Veprimi i Luka Jovic është bërë një çështje shtetërore në Serbi. Sulmuesi theu urdhrin e Real Madrid, doli nga karantina dhe fluturoi drejt Serbisë për ditëlindjen...

Sport 17:05 - 19 Mars, 2020

Video: Lojtarët e Laçit e kalojnë karantinën duke kërcyer mbi tarracë

Në një kohë kur koronavirusi ka paralizuar jetën në vend, futbollistët ashtu si pjesa tjetër e qytetarëve gjejnë mënyra të ndryshme për të kaluar kohën. Përshembull...

Sport 16:29 - 19 Mars, 2020

Karantina i ka bërë mirë, moderatorja e njohur sportive dhuron spektakël me topin (video)

Moderatorja e “Supersport”, Lei Kraja njihet nga të gjithë për format e saj të shkëlqyera fizike, të cilat shpesh i ekspozon në rrjetet sociale. Megjithëse gjithë...

Sport 17:14 - 18 Mars, 2020

Foto/ Ronaldo e kalon karantinën në pishinë, bashkëshortja e vetë si “shërbetore”

Ylli i skuadrës së Juventusit Cristiano Ronaldo është duke shijuar ditët e pushimit në pishinën e shtëpisë së tij, ku ndodhet i izoluar nga koronavirusi. Sulmuesi...

Sport 16:39 - 18 Mars, 2020

Gazetares së njohur sportive po i “shijon” karantina (foto)

Bukuroshja italiane, Diletta Leotta, është bërë shumë e njohur në shtetin fqinj, pasi prej disa kohësh, po mbulon kampionatin e Serie A. Gazetarja seksi është shumë...

Premier Liga 15:23 - 16 Mars, 2020

Lojtari i Chelseas thyen urdhrin e karantinës, tifozi i dallon në rrugë

Koronavirusi i ka mbyllur të gjithë brenda, por ka edhe nga ata që dalin kundër vendimeve të klubeve. Callum Hudson-Odoi ishte i pari lojtar i Premier...

Kombëtare 15:14 - 9 Mars, 2020

Ishte në karantinë për dy javë, vjen lajmi i mirë për sulmuesin kuqezi të Juventusit

Juventus U 23 ishte një nga ekipet që ishte karantinuar pasi një nga lojtarët e skuadrës kundërshtare me të cilin kishin zhvilluar ndeshje, kishte rezultuar pozitiv...

Kombëtare 18:13 - 2 Mars, 2020

Vendimi ekstrem/ Zbulohet arsyeja e vërtetë pse Juventusi izoloi në karantinë sulmuesin shqiptar

Frika nga koronavirusi ka pushtuar Italinë dhe klubet e futbollit kanë nisur të tregohen të kujdesshme me lojtarët dhe stafin e tyre. Të dyshuarit karantinohen dhe...