Connect with Us

All posts tagged "Karius"

Sport 17:29 - 19 Janar, 2020

Video: Portieri i gafave s’di të ndalet, shihni perlën e radhës që ka bërë sot

Loris Karius duket se nuk ka limite. Ish-portieri i Liverpool ka bërë një tjetër gafë me Besiktasin ditën e sotme. Në sfidën ndaj Sivasspor, gardiani ka...

Sport 21:36 - 19 Shtator, 2019

I lindur për gafa/ Video: Portieri i njohur gjerman vjen me budallallëkun e radhës

Loris Karius është i lindur për të bërë gafa të mëdha. Nuk kanë të mbaruar bëmat e portierit gjerman, që vitin e kaluar i hoqi Liverpoolit...

Sport 12:36 - 30 Maj, 2019

Ftohet nga Liverpooli për finalen e Champions League/ Portieri i gafave i surprizon me përgjigjen e tij

Të shtunën në mbrëmje, në “Wanda Metropolitano” të Madridit do të luhet finalja e Champions League, Liverpool-Tottenham. Pas finales së humbur vitin e kaluar, ish-portieri i...

Sport 22:59 - 20 Mars, 2019

Nuk paguhet nga turqit / Karius kërkon ndihmë nga Liverpool

Portieri i Liverpool, Karius, i huazuar te Besiktas ka kërkuar rikthimin në Angli. Portieri bjond mësohet se veç përballes me krizën financiare që po përjeton klubi...

Sport 11:27 - 12 Mars, 2019

Portieri i njohur gjerman lë sërish nam/ Kjo është gafa e radhës (Video)

Besiktas fitoi 3-2 ndaj Konyaspor, pas një goli të shënuar në kohën shtesë nga Kagawa. Gjithsesi trajneri Senol Gunes në fund të ndeshjes u ndal të...

Sport 16:37 - 19 Shkurt, 2019

E pranon dhe vetë Neuer/ Ajo ishte një ditë e trishtë për portierët

Mbrëmja e sotme rezervon një finale të parakohshme në UEFA Champions League. Bayern Munich sfidon Liverpoolin në “Anfield” duke nisur nga ora 21:00, një duel kjo...

Sport 21:22 - 24 Dhjetor, 2018

Tjetër gafë spektakolare e portierit gjerman/ Në Turqi duan largimin e tij të menjëhershëm

Kanë mbetur vetëm pak ditë nga ardhja e vitit të ri, por duket se ka një njeri në botë, që mezi pret të largohet 2018-a dhe...

Sport 22:10 - 24 Gusht, 2018

Loris Karius nuk i ndahen gafat/ Ajo që ka ndodhur me të te klubi i ri po bën xhiron e botës

Portieri që i humbi finalen e Champions League ekipit të Liverpolit, do të huazohet në Turqi te ekipi i Besiktas. Këtij njeriu duket sikur nuk i...

Sport 22:01 - 20 Gusht, 2018

Bëri dy gafa në finalen e Championsit / Portieri i Liverpoolit ndryshon ekip

Loris Karius nuk do të jetë pjesë e skuadrës së Liverpulit gjatë sezonit të ardhshëm. Portieri gjerman do të transferohet në Angli të skuadra e Beshiktashit....

Sport 18:03 - 8 Gusht, 2018

Karius rikthehet te Liverpooli/ E pabesueshme çfarë i bëjnë tifozët

Portieri gjerman, Loris Karius ishte protagonisti kryesor i finales së Champions League, ku me gafat e tij i dha fitoren madrilenëve. është rikthyer të luajë për...