Connect with Us

All posts tagged "kazino"

Premier Liga 20:45 - 13 Tetor, 2019

Çmenduri/ Ylli i Anglisë largohet nga kombëtarja dhe shkon në kazino

Anglia pësoi një humbje të hidhur ndaj Çekisë së fundmi me shifrat 2-1. Si të mos mjaftonte kjo, në Kombëtaren e “Tre Luanëve” ka shpërthyer një...

Sport 17:15 - 16 Qershor, 2019

Klopp mbush sot 52 vjeç/ Zbulohet vendi i çuditshëm ku po e feston ditëlindjen

Trajneri Jurgen Klopp feston sot 52-vjetorin e lindjes. Një ditëlindje e veçantë për trajnerin gjerman, që tashmë është kampion i Europës me Liverpool. Trajneri ka zgjedhur...