Connect with Us

All posts tagged "kercenim"

Premier Liga 17:29 - 22 Janar, 2020

Tronditet familja e futbollistit të njohur/Zezak i ndyrë, kjo është dita e fundit e jetës tënde

Fjalë kërcënuese dhe një letër që nuk lë hapësira për interpretime. Familja e Kompany ka mbetur e tronditur nga ajo që ka ndodhur të martën në...

Premier Liga 12:35 - 28 Nentor, 2019

Kampioni i botës u kërcënua me armë/ Mund të më merrni si një person të papjekur, por…

N’Golo Kante mund të ketë përjetuar një moment tmerri në mars të vitit 2017, edhe pse vetë mesfushori i Chelsea ka mohuar gjithçka. Një sajt francez...

Seria A 15:48 - 21 Nentor, 2019

Gozhdë dhe pushkë, tronditet sërish familja e trajnerit italian

Antonio Conte është duke kaluar një moment tejet delikat që ka të bëj me sigurinë e tij dhe të familjes. Tekniku i Interit pasi u kërcënua...

Seria A 15:30 - 18 Shtator, 2019

Kanë 0 pikë/ Tifozët kërcënojnë presidentin e klubit të madh italian

Edhe pse bëri disa goditje në merkato, që cilësoheshin të mira, dhe afroi një trajner me eksperiencë si Eusebio Di Francesco, Sampdoria e ka nisur shumë...

Sport 16:45 - 6 Korrik, 2019

Pësoi 3 gola në gjysmëfinale/ Kërcënohet me jetë portieri

Portieri i Kilit, Gabriel Arias, gaboi rëndë në ndeshjen gjysmëfinale të “Copa America” ndaj Perusë, gabim i cili solli golin e dytë për kundërshtarët, që kaluan...

Sport 11:01 - 2 Korrik, 2019

Kupa e Amerikës/ Humbi penalltinë, futbollisti kërcënohet me vdekje

25 vite nga vrasja e futbollistit Escobar, ekzekutimi i të cilit erdhi pasi shënoi një autogol që eliminoi kombëtaren kolumbiane nga Botërori “USA ‘94”, nga Kolumbia...

Sport 12:29 - 3 Prill, 2019

Kërcenohet trajneri dhe drejtuesit e Vllaznisë/ Kryetarja e bashkisë merr këtë vendim

Vllaznia ka një problem madhor dhe shkaku kryesor janë presionet nga jashtë. Kulmi në klubin kuqeblu ndodhi kur u sulmua ish-trajneri Ernest Gjoka në kohën që...

Sport 14:30 - 2 Prill, 2019

Kryetifozi i Tiranës kërcënon Armand Dukën/ Mos kujtoni se keni gjetur shtëpi pa Zot (Foto)

Vendimi i djeshëm i Komisionit të Disiplinës që dënoi Tiranën me 4 ndeshje pa tifozë dhe 5 ndeshje pezullim për sulmuesin Ngoo, ka ngjallur reagime të...

Sport 21:38 - 12 Janar, 2019

Rrëfehet Ardian Takaj/ Merkato, gjyqi në CAS, titulli si dhe dy fjalë për Partizanin dhe Kukësin

“Do më vinte mirë që gara të mos ketë probleme dhe të fitojë kush e meriton. Nuk i druhem diçkaje, janë shumë rivalë dhe gara do...

Sport 17:25 - 26 Dhjetor, 2018

Mohamed Salah kërcënon Liverpoolin/ Nëse blini atë sulmues, unë do të largohem

Liverpooli po përpiqet të transferojë Munas Dabbur, goleadorin izraelit të Red Bull Salzburg. Por, egjiptiani i “Reds” ka refuzuar t’i shtrëngojë duart me lojtarët izraelitë në...

Sport 18:03 - 19 Nentor, 2018

Barcelona kërcënon hapur yllin e saj/ Ndrysho ose nuk do të luash më

Ousmane Dembélé vazhdon të jetë në qendër të mediave në Spanjë dhe Francë, këto ditë pushimesh të klubeve, për shkak të angazhimeve të kombëtareve. Katalanasja “Sport”,...

Sport 11:02 - 30 Shtator, 2018

“Do vij të të vras në Durrës”/ Kërcënohet me jetë trajneri shqiptar

Burreli ka arritur fitoren e parë në këtë kampionat. Matjanët mundën me rezultatin minimal Shënkollin e Lezhës, një ndeshje e cila prodhoi emocion, por edhe tensione....

Sport 18:40 - 23 Gusht, 2018

Lojtarët kërcënojnë La Ligën / Jemi gati të bojkotojmë kampionatin

Situatë aspak e qetë në futbollin spanjoll. E gjithë problematika ka nisur pasi presidentit i La Ligës, Tebas, nënshkroi një kontratë me një kompani amerikane për...

Sport 19:15 - 30 Prill, 2018

James Rodriguez kërcënon, tregon si mposhtet Real Madridi

James Rodriguez u shfaq në një konferencë shtypi para se të përballet me Real Madrid, ish-skuadrën e tij, sezonin e kaluar. Mesfushori kolumbian deklaroi se Bayern...

Sport 19:27 - 16 Shkurt, 2018

Kërcënimi ndaj inspektorëve të UEFA/ Reagon Skënderbeu

UEFA deklaroi sot se persona të pa identifikuar kanë kërcënuar me jetë dy inspektorët të cilët kanë përpiluar raportin për pezullimin e Skënderbeut. Paskëtij lajmi ka...