Connect with Us

All posts tagged "Kërçiku"

Sport 15:14 - 25 Mars, 2020

Dikur u kapën prej fyti në finalen e Kupës/ A flasin sot me njëri-tjetrin Vangjeli dhe Kërçiku?

Ishte 31 maji i vitit 2017-të kur Tirana dhe Skënderbeu do të përplasnin “brirët” në “Elbasan Arena” në kuadër të finales së Kupës së Shqipërisë. Bardheblutë...

Sport 09:06 - 10 Shkurt, 2020

U fol se ishte i dëmtuar, por e vërteta është ndryshe/ Ja ç’po ndodh me Dorian Kërçikun

Dorian Kërçiku është goditja e parë e Partizanit në merkaton e janarit, ku duhet pranuar që afrimet kanë qenë me pikatore te kampionët në këtë sezon...

Sport 15:12 - 9 Janar, 2020

Partizani vijon përgatitjet në Turqi, me ekipin bashkohet edhe goditja e re e merkatos

Partizani vijon përgatitjet në Antalia të Turqisë. Skuadra e drejtuar nmga Adolfo Sormani, ditën e sotme ka zhvilluar seancën e radhës, teksa është bashkuar edhe afrimi...

Sport 09:38 - 8 Janar, 2020

“Më fal, s’kam fytyrë të të dal përpara”, publikohet mesazhi që Kërçiku i dërgoi Kapllanajt

Presidenti i Bylisit, Besnik Kapllanaj, në komunikimin e tij me gazetën ka përcjellë edhe mesazhin që Dorian Kërçiku i ka dërguar në orën 02:49. Ja mesazhi...

Sport 18:05 - 7 Janar, 2020

Goxhaj shpërthen ndaj Kërçikut: Je tifoz i Tiranës, unë nuk do shkoja kurrë te Partizani

Mëngjesi i sotëm ka qenë me shumë zhurmë për Bylisin, pasi ka parë në dhomën e hotelit të “zhdukur” Dorian Kërçikun. Mbrojtësi bardheblu i prezantuar vetëm...

Sport 12:38 - 6 Janar, 2020

Kërçiku tregon pse zgjodhi Bylisin: Nuk u mendova dy herë

Bylisi godet në merkato. Nuk ka kohë për teste, ndaj edhe presidenca ka menduar që të bëjë lëvizje të zgjuara. Afrimi i parë është Dorian Kërçiku....

Sport 15:06 - 5 Janar, 2020

As Skënderbeu e as Partizani/ Nuk do e besoni ku ka firmosur Dorian Kërçiku

Dorian Kërçiku është lojtari më i ri Bylisit. Ballshiotët me këtë afrim kanë nisur vrullshëm merkaton e janarit, duke sjellë në skuadër një lojtar që ka...

Sport 10:57 - 29 Dhjetor, 2019

U largua nga Tirana, ja ku pritet të transferohet Dorian Kërçiku

Dorian Kërçiku shpall “divorcin” me Tiranën Pas 6 vitesh e 4 muajsh, mbrojtësi u ka dhënë lamtumirën bardhebluve. Ka qenë vetë lojtari që e ka kërkuar...

Sport 15:51 - 28 Dhjetor, 2019

Në verë e kërkoi Skënderbeu, mbrojtësi prish kontratën me Tiranën

Dorian Kërçiku ka prishur kontratën me Tiranën, dhe tashmë është një lojtar i lirë për të zgjedhur një ekip të ri ku do të vazhdojë karrierën...

Sport 09:32 - 16 Gusht, 2017

E papritur në Superiore / Kërçiku lë Tiranën për Kukësin

Dorian Kërçiku ndahet me Tiranën, pak ditë para se të mbushë 24 vjeç. Anësori bardheblu, krejt papritur, ka gjetur marrëveshjen me Kukësin dhe ka firmosur një...