Connect with Us

All posts tagged "keshille"

Seria A 09:48 - 24 Dhjetor, 2019

Lukaku zbulon këshillën që i dha Ronaldo para transferimit tek Interi

Romelu Lukaku po shkëlqen në sezonin e tij të parë tek Interi. Belgu shënoi 2 gola në fitorën e fundit të zikaltërve 4-0 ndaj Genoa fundjavën...

Seria A 14:34 - 22 Nentor, 2019

Conte nuk përmbahet, tregon si i mëson lojtarët të bëjnë seks

Në një intervistë të fundit për “L’Equipe”, Antonio Conte ka folur për shumë gjëra, mes tyre ka zbuluar edhe këshillën e tij për lojtarët në lidhje...

Seria A 20:25 - 8 Tetor, 2019

Ish-futbollisti i Interit ka një këshillë miqësore për Lukakun/ Mos e bë kurrë atë gjë para ndeshjeve

Me fanellën e Interit ai luajti vetëm dy sezone, mjaftueshëm për të mësuar për stilin e jetës së lojtarëve italianë. Tani, Andy Van der Meyde i...

BundesLiga 10:22 - 10 Shtator, 2019

Zbulohet prapaskena/ Klopp e këshilloi Coutinhon të transferohej te Bayerni, ja pse

Një nga lëvizjet më të bujshme të merkatos verore ishte padyshim dhe ajo e Philippe Coutinho nga Barcelona te Bayern Munich. Braziliani është huazuar me të...

Sport 11:54 - 7 Korrik, 2019

Legjenda këshillon Interin/ Ja çfarë duhet të bëni me Mauro Icardin

Në shtëpinë e Interit tashmë ka një çështje në lidhje me transferimin e Mauro Icardit dhe Radja Nainggolan. Dy futbollistët, nuk janë në planet e trajnerit...

Sport 21:27 - 23 Qershor, 2019

Ish-bomberi këshillon Salah/ Ja te cili ekip duhet të transferohet

Që kur mbërriti në radhët e Liverpoolit, Mohamed Salah është kurorëzuar si një nga futbollistët më më të fortë në botë. Pasi fitoi Championsin me “The...