Connect with Us

All posts tagged "Kingsley Coman"

BundesLiga 21:58 - 12 Dhjetor, 2019

I trembi të gjithë/ Bayern tregon se kur do të rikthehet në fushë lojtari prej “qelqi”

Kingsley Coman i shqetësoi të gjithë mbrëmë kur la fushën e lojës me lot në sy ndaj Tottenhamit. Fillimisht u dysua se kishte këputur ligamentin e...

BundesLiga 21:59 - 11 Dhjetor, 2019

Champions: E rëndë/ Lojtari prej “qelqi” i Bayernit dëmtohet sërish

Nëse ka një lojtar të pafat në botë ai është Kinglsey Coman. Francezi e nisi në mënyrën më të mirë të mundshme takimin e sotëm në...

Sport 20:25 - 16 Shkurt, 2019

Festë te Bayerni/ Ylli i madh do të luajë kundër Liverpoolit

Sot, stafi mjekësor i Bayern Munich ka dhënë përgjigjen përfundimtare për gjendjen e Kingsley Coman. Anësori francez shënoi dy gola në ndeshjen e mbrëmshme kundër Augsburg,...

Sport 10:42 - 16 Shkurt, 2019

Sa keq!/ Ylli i Bayernit pëson sërish dëmtim të rëndë

Në ndeshjen hapëse të javës së 22-të në Bundesligë, Bayern Munchen fitoi 3-2 në Augsburg. Njeriu i ndeshjes ishte Kingsley Coman, autor i dy golave dhe...

Sport 19:43 - 3 Maj, 2018

Rusi 2018/ Lajm i mirë për Bayern dhe Francën, rikthehet një yll

Kingsley Coman i ka thënë trajnerit të Francës Didier Deschamps, se ai do të jetë në formë për Botërorin “Rusi 2018”. 21-vjeçari ka bërë një sezon...

Sport 12:18 - 11 Shtator, 2015

Kingsley Coman prezantohet te Bayerni

Kingsley Coman prezantohet te skuadra e Bayern Munich. Francezi, i cili është huazuar nga Juventusi deklaroi se është shumë i lumtur që do të luajë për...