Connect with Us

All posts tagged "konference shtypi"

Premier Liga 10:01 - 11 Janar, 2020

Epike/ Klopp detyron gazetarin të kërkojë në Google se çfarë pozicioni ka luajtur Mourinho

Jurgen Klopp ka dhuruar spektakël në konferencën për shtyp në prag të ndeshjes me Tottenhamin. Trajneri i Liverpoolit ka dhënë një përgjigje epike kur u pyet...

Premier Liga 14:09 - 11 Dhjetor, 2019

Klopp kërkon falje/ U tregova idiot…

Trajneri i Liverpool, Jurgen Klopp, në konferencën e djeshme para ndeshjes me Salzburg, pati një incident me përkthyesin gjerman. Bëhet fjalë për përgjigjen që kapiteni i...

Premier Liga 16:05 - 21 Nentor, 2019

Mourinhos i kanë ardhur mendtë/ Ja çfarë thotë në konferencën e parë për shtyp si trajner i Tottenham

Jose Mourinho ka dalë para pak minutash në konferencën e parë për shtyp si trajner i Tottenham. Portugezi thotë se ka mësuar nga aventura jo e...

Sport 11:28 - 17 Prill, 2019

Më në fund!/ Ja kur do të prezantohet trajneri i ri i Kombëtares

Federata Shqiptare e Futbolli ka njoftuar mediet së në orën 15:00, në ambientet e saj, do të zhvillohet një konferencë për shtyp, ku do të flasë...

Sport 12:13 - 9 Mars, 2019

Futbollistin e Interit e zë gjumi në konferencën për shtyp/ Ja çfarë i bën Spalletti

Në konferencën për media që është mbajtur nga përfaqsuesit e klubit zi kaltër shihet se lojtari Cedric Soares bie në gjumë. Në video duket si trajneri Spalleti...

Sport 15:06 - 28 Nentor, 2018

Trajneri i Liverpoolit hutohet në konferencën për shtyp/ Zëri i përkthyeses është tepër seksi

Konferenca para ndeshjes PSG-Liverpool, që do të luhet sot në mbrëmje, ka pasur një skenë komike, me trajnerin Jurgen Klopp protagonist. Duke dëgjuar përkthimin e pyetjes...

Sport 14:00 - 5 Tetor, 2018

Kjo është çmenduria e fundit nga Jose Mourinho/ E tha dhe e bëri

E tha dhe e bëri! Jose Mourinho i ka detyruar të gjithë të zgjohen, që pa gdhirë, për të ndjekur konferencën për shtyp. Në tetë të...