Connect with Us

All posts tagged "konference"

Premier Liga 14:36 - 20 Shkurt, 2020

Video: Mourinhos i “ikën truri” pas humbjes në Champions, bën veprimin e papritur në konferencën për shtyp

Jose Mourinho nuk ka duruar dot gjatë konferencës për shtyp pas ndeshjes me RB Leipzig. Trajneri portugez i Tottenham ka reaguar keq pas një pyetjeje që...

Premier Liga 16:47 - 31 Janar, 2020

Mourinho nuk është “normal”/ Video: Interviston veten në konferencë shtypi

Tottenham zhvillon një ndeshje shumë të vështirë të dielën. Ekipi i Jose Mourinhos pret në shtëpi Manchester Cityn dhe trajneri portugez ka dhuruar spektaklin e radhës...

Premier Liga 17:51 - 10 Janar, 2020

“Dil jashtë po nuk besove”/ Video: Mourinho dhuron spektakël në konferencë

Jose Mourinho do të sfidojë nesër skuadrën e Liverpool dhe ai e di shumë mirë se Tottenham e pret një sfidë e vështirë. Portugezi u shfaq...

Premier Liga 19:35 - 17 Dhjetor, 2019

I bëjnë pyetje të gjatë në konferencë, Klopp bën reagimin epik

Jurgen Klopp vazhdon të jetë në qendër të vëmendjes me konferencat e tij. Këtë radhë, për shkak të një pyetje që një gazetar i pranishëm në...

Sport 16:27 - 25 Maj, 2019

Allegri flet për herë të fundit si trajner i Juventusit/ Zbulon se ku do të shkojë pas ndeshjes së nesërme

Max Allegri do të ulet për herë të fundit në stolin e Juventusit nesër kundër Sampdorias. Ai është shfaqur me një pamje ndryshe në konferencën e...

Sport 16:14 - 17 Prill, 2019

Konferenca për shtyp/ Duka prezanton trajnerin e ri të Kombëtares

Është duke u mbajtur në ambientet e Federatës Shqiptare te Furbollit, konferenca për shtyp për prezantimin e trajnerit të ri të Kombëtares, Edy Reja, i cili...

Sport 13:55 - 18 Mars, 2019

Sadiku: Nuk e di kush është ky Durmishaj/ Ja çfarë basti kam vënë me Panuccin

Në prag të takimit që Shqipëria ka ndaj Turqisë dhe Andorrës, para mediave ka dalë sulmuesi Armando Sadiku i cili është shprehur se ka besim që...

Sport 20:02 - 9 Dhjetor, 2018

Mourinho shpërthen gjatë konferencës për shtyp/ As ujë nuk sillini, po kurseni për…

Mancester United është në probleme serioze këtë edicion, duke pasur parasysh edhe pozicionin që e ka në tabelën e renditjes. ‘Djajtë e Kuq’ gjenden në vendin...

Sport 21:05 - 21 Nentor, 2018

“Unë prapë e marr rrogën”/ Plas gallata në rrjetet sociale me konferencën e Panuccit (video)

Rezultatet e Kombëtares, përveçse zhgënjim te një pjesë e madhe e tifozëve, ka bërë që të tjerë ta shfrytëzojnë edhe për humor. Në një dublim me...

Sport 21:30 - 18 Tetor, 2018

Çfarë po ndodh te Bayern?/ Drejtuesit lajmërojnë konferencën e jashtëzakonshme për shtyp

Surprizë te FC Bayern Munich: Përveç konferencës për shtyp të trajnerit Niko Kovac në prag të ndeshjes me Wolfsburg, të premten do të mbahet edhe një...

Sport 16:00 - 14 Tetor, 2018

Panucci tërbohet me atë që ndodhi në konferencën për shtyp/ Katastrofë…

Konferenca e djeshme për shtyp ia ka hequr disi humorin pozitiv trajnerit Panucci. Përkthimi nuk është bërë nga drejtori i zyrës për shtyp dhe përkthyesi ka...

Sport 09:09 - 28 Gusht, 2018

Nervozohet Mourinho/ Ja çfarë bën pas humbjes turpëruese 0-3 ndaj Tottenham

Jose Mourinho, ashtu siç dhe pritej, ka qenë shumë i nervozuar pas humbjes së thellë 0-3 në “Old Trafford” kundër rivalëve të Tottenham. Ai braktisi konferencën...