Connect with Us

All posts tagged "Krasniqi"

Sport 18:02 - 12 Mars, 2020

Skënderbeu në super formë, ja dy futbollistët që kanë sakrifikuar shumë në ndeshjet e fundit

Skënderbeu në ndeshjen ndaj Kukësit fitoi dhe u fut në zonën Europë, ndërsa korçarët këtë sezon duan që të mos jenë më poshtë se në tri...

Super Liga 18:35 - 21 Janar, 2020

Skënderbeu-Partizani/ Video: E pabesueshme se çfarë rasti humbet Krasniqi

Vazhdon ende 2-1 rezultati në Korçë mes Skënderbeut dhe Partizanit. Vendasit patën mundësinë e artë të shënonin golin e tretë më Krasniqin, por ai gaboi tërësisht...

Sport 16:53 - 19 Janar, 2020

Krasniqi flet hapur: Ja çfarë na ka kërkuar klubi të bëjmë ne lojtarët

Blerim Krasniqi pritet të jetë një nga lojtarët, ku do të mbështet ofensiva e Skënderbeut për fazën e dytë të Superiores. Për pjesën e parë te...

Sport 15:16 - 15 Janar, 2020

Zien merkatoja në Korçë, Krasniqi “parakalon” Dejvi Bregun për shitjen jashtë

Merkatoja po “zien” në Korçë. Vërtet mungojnë afrimet e bujshme, por kjo e ka një arsye. Klubi është i gjithi i përqendruar në dalje, ndaj edhe...

Sport 10:07 - 13 Janar, 2020

Vazhdojnë firot te Skënderbeu, Blerim Krasniqi pranon ofertën nga Suedia

Teksa jemi në merkaton e janarit, kemi pak lëvizje nga kampionati shqiptar. Por me kalimin e ditëve do të kemi më shumë largime dhe afrime nga...

Sport 10:07 - 27 Dhjetor, 2019

Kukësi nis merkaton, përforcohet me një mbrojtës

Mirlind Daku do të largohet nga Kukësi për një klub ku të ketë mundësi aktivizimi si i huazuar nga Osijek, ndërsa Gëzim Krasniqi është “blerja” e...

Sport 16:56 - 26 Prill, 2017

Derbi me Tiranën po afron / Krasniqi paralajmëron: Vitet e fundit …

Para derbit me Tiranën, sot radhën për të folur nga Partizani e kishte mbrojtësi Gëzim Krasniqi. Shtatlarti i “Demave të kuq” e vlerësoi në maksimum ndeshjen...

Sport 19:41 - 28 Mars, 2017

Kategoria Superiore / Krasniqi e do titullin në Korçë

Qendërmbrojtësi Gëzim Krasniqi po e pret me padurim sfidën e Partizanit me Skënderbeun. Sot lojtari i “Demave të kuq” u shpreh se me tifozët dhe formën...

Sport 17:31 - 10 Tetor, 2015

Xhudo/ Kelmendi dhe Krasniqi në finalen e Lisbonës

Finale e gjitha kosovare në kampionatin Europian të Unionit të Xhudos që po zhvillohet këto ditë në Lisbonë të Portugalisë. Kampionia e botës, Majlinda Kelmendi do...