Connect with Us

All posts tagged "lorenc trashi"

Sport 16:53 - 24 Mars, 2020

Unë te Tirana? Lorenc Trashi sqaron njëherë e mirë të gjithë zërat e fundit

Lorenc Trashi ka folur për situatën në të cilën gjendet vendi ynë, teksa shumë njerëz po preken nga virusi “Covid 19”. Mbrojtësi i majtë i Partizanit,...

Sport 10:36 - 19 Mars, 2019

Mbrojtësi i Partizanit grumbullohet me Kombëtaren/ Shokët e ekipit e urojnë por kanë dhe një këshillë

Orët e fundit ka pasur shumë zhvillime në kampin kuqezi, duke qenë se janë larguar disa futbollistë duke u zëvendësuar me disa të tjerë. Një ndër...

Sport 10:21 - 26 Shkurt, 2019

Partizani ka një mungesë të madhe për derbin/ Gega bën ndryshime në formacion

Trajneri Skënder Gega i duhet ta përgatisë derbin me një mungesë të madhe, pasi  ndaj Tiranës nuk do të ketë në dispozicion Lorenc Trashin. Mesfushori i...

Sport 14:56 - 24 Dhjetor, 2018

“Kush s’kërcen është morr i kuq”/ Moderatorja e njohur provokon keq futbollistin e Partizanit

Futbollisti i Partizanit, Lorenc Trashi, ishte i ftuar ditën e sotme në emisionin “Wake Up” në “Top Channel”. Gramshioti nuk i ka shpëtuar “ngacmimit” të moderatores...

Sport 20:52 - 19 Dhjetor, 2018

U shpall futbollisti më i mirë i vitit në Superligë/ “Mbeta i habitur, tani dua ta mbyll me…”

Në një prononcim për Supersport pasi u shpall Lojtari më i Mirë i vitit 2018, është futbollisti i Partizanit, Lorenc Trashi, i cili shprehet i surprizuar...

Sport 20:20 - 25 Nentor, 2018

Incidenti në Vlorë/ Partizani fal futbollistin kryesor pak ditë para derbit

Lorenc Trashi edhe vetë e ka pranuar se është nevrik dhe në disa çaste ai nuk arrin ta kontrollojë karakterin e tij. Kjo ndodhi edhe në...

Sport 12:00 - 1 Nentor, 2018

“Çudia më e madhe tri ditë zgjat”/ Partizani befason me vendimin që merr për futbollistin e përjashtuar

“Çudia më e madhe tri ditë zgjat”. Një shprehje që shkon për shtat edhe për çështjen “Trashi” te Partizani. Mesfushori nga Gramshi iu bashkua dje grupit...

Sport 14:16 - 25 Tetor, 2018

Plas te Partizani/ Trajneri Gega përjashton futbollistin kryesor

Në prag të sfidës që mund të përcaktojë shumë vazhdimësinë e sezonit, asaj ndaj Skënderbeut, klubi i kuq ka vendosur të pezullojë Lorenc Trashin. Largimi i lojtarit...

Sport 13:20 - 19 Tetor, 2018

Partizani e bën zyrtare/ “Burgos” futbollistin e njohur

Partizani ka nisur “merkaton”, pasi fillimisht po mbron elementet e rëndësishëm në grup. Klubi bëri me dije përmes faqes zyrtare se ka arritur marrëveshjen për rinovimin...

Sport 09:40 - 20 Janar, 2018

Partizani merr masat pas përplasjes Trashi – Starova

Përplasja e trajnerit Sulejman Starova me mesfushorin Lorenc Trashi gjatë miqësores të zhvilluar në Antalia ndaj gjermanëve të Berliner, nuk ka kaluar pa pasoja. “Panorama Sport”...