Connect with Us

All posts tagged "lot"

Sport 14:13 - 19 Shkurt, 2020

Virgjëria, lotët e Messit dhe historia me UFO-t/ Rrëfehet Maradona

Diego Maradonës Zoti i fali talent në këmbë dhe shumë çmenduri në kokë. Legjenda argjentinase mbetet prej vitesh një personazh karizmatik. 59-vjeçari vjen me një rrëfim...

Sport 10:33 - 31 Dhjetor, 2019

Bëri realitet premtimin ndaj të birit/ Trajneri kampion shpërthen në lot

Monterrey u shpall kampion Meksike ditën e sotme, duke ia dalë të fitojë titullin për herë të pestë në histori. Festë e madhe te tifozët dhe...

Sport 12:02 - 28 Dhjetor, 2019

Emocionuese/ Video: Ylli i NBA shpërthen në lot kur takon nënën pas 3 vitesh

Të arrish suksesin e të ndjekësh ëndërrat kërkon shumë përkushtim dhe ndonjëherë duhet të sakrifikosh edhe gjëra të çmuara në jetë. Chris Silva është një basketbollist...

Seria A 18:54 - 22 Dhjetor, 2019

Milani pësoi 5 gola, Donnarumma shpërthen në lot (foto)

Milani nuk humbiste me rezultatin 5-0 që prej vitit të largët 1998 (hera e katërt që ndodh në histori) por ajo që ra më shumë në...

Sport 19:21 - 29 Shtator, 2019

Ekipi i tij pësoi humbjen e tretë rresht/ Diego Maradona shpërthen në lot

Diego Armando Maradona u ul në stolin e Gimnasia la Platës pak javë më parë, por pavarësisht mirënjohjes së madhe dhe afeksionit të jashtëzakonshëm, nuk po...

Seria A 11:05 - 16 Shtator, 2019

Momente prekëse/ Sheh videon e babait të tij, Cristiano Ronaldo shpërthen në lot

Cristiano Ronaldo nuk u ka bërë ballë emocioneve kur i është treguar një video e babait të tij, i cili ndërroi jetë në vitin 2005. Kjo...

Sport 14:33 - 21 Maj, 2019

Shënoi në minutat shtesë/ Futbollisti shpërthen në lot. Eliminoi… babain (video)

Historia e futbollit është plot me histori përballjesh të fëmijëve (në fushë) dhe prindërve të tyre (në stol si trajnerë), por ajo që ka ndodhur në...

Sport 20:33 - 29 Mars, 2019

VIDEO: Batistuta nuk mban dot lotët / Gjithë qyteti i Firences nderon legjendën

Fiorentina do ta përdorë ndeshjen e së dielës me Torinon për të nderuar legjendën Gabriel Batistuta. Ai ka festuar 50-vjetorin e lindjes më 1 shkurt, por...

Sport 11:41 - 25 Shkurt, 2019

Video: E pyesin për Messin, Neymar nis të qajë/ Sa herë që i kërkoja ndihmë, ai më…

I konsideruar si transferimi më i bujshëm në histori, Neymar la Barcelonën duke firmosur me PSG-në për plot 222 milionë euro, shifër kjo rekord absolut në futboll....

Sport 10:31 - 18 Shkurt, 2019

Wanda Nara shpërthen në lot/ Icardit sikur i kanë prerë këmbën…

Javë e vështirë në shtëpinë e Mauro Icardit, tashmë ish-kapiten i Interit, që sfidën ndaj Sampdorias e ndoqi në tribunë bashkë me Wanda Naran. Ishte pikërisht...

Sport 17:35 - 5 Shkurt, 2019

Neymar shpërthen në lot/ Momenti më i vështirë në ditëlindjen e tij

Neymar organizoi mbrëmë një festë të madhe me 500 të ftuar për të festuar ditëlindjen e tij të 27-të. Një ndër momentet më prekëse të festës...

Sport 12:27 - 12 Dhjetor, 2018

Icardi dhe Interi u eleminuan nga Championsi/ Shpërthen Wanda Nara

Bashkëshortja e Mauro Icardit, Wanda Nara ka shpërthyer në lot teksa ndiqte skualifikimin e Interit nga Champions League, në një ndeshje të fituar në letër me...

Sport 22:03 - 15 Nentor, 2018

Gruaja e yllit spanjoll rrëfen momentin më prekës të martesës së tyre/ Ndjeva lotin e tij në faqe…

Nëse do të kishte një çmim për çiftin që do e shprehte më shumë dashurinë në rrjetet sociale, pa dyshim fitues do të ishin Alvaro Morata...

Sport 22:24 - 28 Tetor, 2018

Momenti më prekës i “El Clasicos”/ Sergio Ramos në lot

Barcelona triumfoi bindshëm në Camp Nou duke mundur Real Madrid me rezultatin 5-1 dhe askush nuk kishte dyshime që  katalanasit e meritonin plotësisht ta fitonin këtë...

Sport 20:00 - 22 Shtator, 2018

Reagimi i ndjerë/ Çdo lot i Ronaldos është një dhimbje në zemrën time

Cristiano Ronaldo doli jashtë fushe me karton të kuq në “Mestalla”, gjatë ndeshjes së parë të këtij edicioni të Ligës së Kampionëve. Kësisoji, e la Juventusin...