Connect with Us

All posts tagged "lozano"

Seria A 18:39 - 23 Nentor, 2019

Milan-Napoli, 2 gola në 5 minuta/ Video: Shënon 60 milionëshi

Supersfida e javës së 13-të Milan-Napoli që po luhet në këto momente në “San Siro” po dhuron spektakël. Blerja e bujshme e verës tek Napoli, Hirving...

Seria A 11:34 - 6 Shtator, 2019

Ylli i Napolit tregon episodin e veçantë/ Ja çfarë më tha Ronaldo në fund të ndeshjes

Kur kanë kaluar pak ditë nga super ndeshja e fundjavës së kaluar mes Juventusit dhe Napolit, ylli i napolitanëve, Hirvin Lozano, ka zbuluar një moment të...

Seria A 14:34 - 23 Gusht, 2019

Napoli zyrtarizoi sot transferimin e një super sulmuesi/ Maradona e pret me fjalë të mëdha

Napoli më në fund bën një goditje të madhe në merkato. Ekipi i drejtuar nga Carlo Ancelotti zyrtarizoi paraditen e sotme transferimin e sulmuesit Hirving Lozano...

Seria A 22:18 - 20 Gusht, 2019

Zyrtare/ Më në fund Napoli kryen transferimin e madh

Sulmuesi i PSV dhe Meksikës, Hirving Lozano, më në fund ka mbërritur në Itali për të finalizuar transferimin e tij të shumëpritur në Napoli. “CalcioNapoli24” shkruan...

Seria A 21:35 - 13 Gusht, 2019

Napoli bën goditjen e madhe të verës/ Super sulmuesi nënshkruan kontratën me 60 faqe

Napoli zgjohet më në fund dhe bën një goditje të madhe në merkato. Pasi dështoi për transferimin e Nicolas Pepe (shkoi te Arsenali), James Rodriguez (ky...

Sport 20:25 - 23 Dhjetor, 2018

Higuain del në shitje/ Milani kërkon heroin që fundosi Gjermaninë në Botëror

Gonzalo Higuain është gjithnjë e më larg Milanit. Sulmuesi fizikisht është në Milano, por mendërisht jo, sepse duket qartë që është fikur dhe pret vetëm janarin...