Connect with Us

All posts tagged "luka jovic"

Të tjera 16:37 - 28 Mars, 2020

“I tha burgut hapu”, ja bukuroshja që tërboi yllin e Realit (foto)

Sofija Milo, bukuroshja serbe, është prej disa kohësh në krah të sulmuesit të Real Madrid, Luka Jovic. Në Instagram, fotot e saj janë shumë hot dhe...

La Liga 18:59 - 22 Mars, 2020

Shpërthen babai i yllit serb të Realit/ Arrestojeni nëse është fajtor

Veprimi i Luka Jovic është bërë një çështje shtetërore në Serbi. Sulmuesi theu urdhrin e Real Madrid, doli nga karantina dhe fluturoi drejt Serbisë për ditëlindjen...

La Liga 13:53 - 17 Dhjetor, 2019

Lodhet duke pritur Ibrahimovic, Milani hidhet në sulm për dy dështakët e Realit

Duke qenë se telenovela “Ibrahimovic” po zgjat shumë më shumë sa pritej, Milani duket i lodhur nga pritja e përgjigjes së suedezit dhe kanë një plan...

La Liga 12:44 - 12 Dhjetor, 2019

Realit i soset durimi, planifikon të heq qafe blerjen e bujshme të verës

Real Madridi e ka kaluar plotësisht periudhën e vështirë të fillimsezonit dhe po bind me lojë e me gola. I vetmi zhgënjim te “Los Blancos” mund...

La Liga 21:49 - 15 Tetor, 2019

Shpërthen babai i yllit të Realit/ Djalit tim po i bëjnë një padrejtësi

Luka Jovic, sulmuesi i Real Madrid, i cili nuk aktivizohet shumë nga Zidane, nuk është grumbulluar nga Serbia për dy ndeshjet e kombëtares. Babai i tij,...

Sport 14:01 - 4 Qershor, 2019

Zyrtare/ Real Madrid transferon yllin e madh të Bundesligës

Tashmë nuk ka dyshime, pasi çdo gjë është zyrtare. Reali i Madridit ka konfirmuar zyrtarisht blerjen e sulmuesit serb, Luka Jovic nga Eintracht Frankfurt. “Real Madrid...

Sport 20:20 - 16 Maj, 2019

Arrihet marrëveshja/ Reali transferon bomberin 60 milionë eurosh

Luka Jovic është futbollisti më i ri i Realit të Madridit. Të paktën këtë zbulon “Sky”, që pohon se gjiganti spanjoll ka arritur akordin me yllin...

Sport 11:52 - 29 Mars, 2019

Ylli serb kërkohet nga Barcelona, Reali & Bayerni/ Fati i tij është në duart e një shqiptari

Luka Jovic është kthyer në një ndër futbollistët më të kërkuar në planet. Sulmuesi serb ka spikatur në dy sezonet e fundit në Bundesligë me golat...

Sport 21:50 - 19 Mars, 2019

Arrihet akordi/ Ylli i Bundesligës drejt Barcelonës

Barcelona ka djegur konkurrencën dhe ka arritur të bëjë të vetin sulmuesin serb Luka Joviç, i cili është pjesë e Eintrachtit të Frankfurtit. Lajmi u transmetua...

Sport 14:50 - 11 Shkurt, 2019

Barcelona lë me gisht në gojë ekipet e tjera të mëdha/ Siguron bomberin e Bundesligës

Merkato e janarit është mbyllur, por puna për merkaton e  verës në të gjitha ekipet e mëdha ka filluar që tani. Barcelona ka arritur një marrëveshje...