Connect with Us

All posts tagged "mama"

Sport 14:17 - 4 Mars, 2020

U shtrua me urgjencë në spital, pas goditjes në tru/ Ronaldo tregon gjendjen shëndetësore të nënës së tij

Mamaja e Cristiano Ronaldos është mirë. Këtë gjë e ka konfirmuar edhe vetë ylli portugez, duke thënë: “Faleminderit të gjithë atyre që më kanë dërguar mesazhe...

Seria A 16:33 - 3 Mars, 2020

Mamaja ka probleme shëndetësore, Ronaldo merr vendimin urgjent

Nesër në mbrëmje do të luhet akti i dytë gjysmëfinal i Kupës së Italisë mes Juventusit dhe Milanit, ndërsa bardhezinjtë rrezikojnë që të mos kenë të...

Seria A 11:59 - 3 Mars, 2020

Cristiano Ronaldo merr lajmin e hidhur, nëna e tij është në rrezik për jetën

Pas luftës me kancerin e gjirit, nëna e Cristiano Ronaldos duhet të përballojë një tjetër sëmundje të rëndë. Dolores Aveiro ka pësuar goditje në tru (iktus,...

Seria A 11:12 - 23 Janar, 2020

Habit trajneri i Juventusit, komplimeton mamanë e yllit të Juventusit/ Ajo e ka bërë atë lojtar…

Juventusi fitoi mbrëmë 3-1 në “Allianz Stadium” ndaj Romës në çerekfinalen e Kupës së Italisë, duke kaluar në gjysmëfinale. Pas ndeshjes, trajneri i Juventusit, Maurizio Sarri,...

La Liga 21:34 - 19 Janar, 2020

Mori lajmin më të hidhur në jetë para disa ditësh, ylli i Barcelonës lë pas dhimbjen dhe zbret në fushë

Barcelona po luan në këto momente ndaj Granada-s në “Camp Nou” për javën e 20-të të La Ligës. Në fushë për katakalansit nga minuta e parë...

La Liga 16:56 - 28 Dhjetor, 2019

E dhimbshme/ Lajm tragjik për futbollistin e Barcelonës

Sergi Roberto ka marrë një lajm mjaft tragjik ditën e sotme, pasi mamaja e tij ka ndërruar jetë. Diçka mjaft e dhimbshme për futbollistin e Barcelonës....

Sport 12:48 - 20 Nentor, 2019

Ku do të transferohet Mbappe? Mamaja e nxjerr zbuluar yllin francez

Kylian Mbappe mbetet emri më i përfolur në merkato. Kontrata me PSG përfundon në qershor të vitit 2022, por klubi francez është gati t’i ofrojë një...

Sport 15:00 - 15 Shkurt, 2019

Talenti që po çmend Italinë zihet me mamanë/ Çfarë po bën kështu me gojën? Je 40 vjeçe!

Nicolò Zaniolo është njeriu i momentit në Serie A, sepse po tregon potencialin e një lojtari të madh. Dopieta e fitores ndaj Portos në Ligën e...

Sport 16:01 - 25 Nentor, 2018

Në prag të finales të madhe/ Gjesti i mamasë tifoze tërbon të gjithë njerëzit

Imazhet dhe fotografitë e asaj që ka ndodhur para River-Boca, ndeshja e kthimit të finales së kthimit të Kupës Libertadores, kanë indinjuar Argjentinë dhe gjithë botën....