Connect with Us

All posts tagged "Manaj"

La Liga 20:50 - 20 Janar, 2020

Manaj flet si lojtar i Barcelonës: Jam në klubin më të rëndësishëm në botë, nuk pyeta për ofertat e tjera

Rei Manaj ka nënshkruar sot pasdite zyrtarisht kontratën e tij me klubin e Barcelonës, të cilit do t’i bashkohet si pjesë e ekipit B. Klubi ka...

La Liga 15:04 - 18 Janar, 2020

Rey Manaj zbarkon në Barcelonë, pret shansin të luajë me Leo Messin

Rei Manaj ka udhëtuar dje drejt Barcelonës, ku ka kryer vizitat mjekësore dhe javën e ardhshme do të prezantohet si afrimi i parë i kësaj merkatoje...

Kombëtare 22:12 - 14 Janar, 2020

Barça ka shumë besim te Manaj, zbulohet shifra e majme që ka paguar për shqiptarin

Rey Manaj do të kalojë te Barcelona B dhe nuk ka më dyshime. Futbollisti shqiptar nuk ishte i grumbulluar sot nga Albacete duke konfirmuar lëvizjen e...

Kombëtare 21:32 - 7 Janar, 2020

E kryer/ Futbollisti i Shqipërisë te Barça, ja kur bëhet prezantimi

Rey Manaj do të jetë lojtari më i ri i Barcelonës B. Lushnjari është bindur nga skuadra e dytë e Barcelonës sipas asaj që shkruan SPORT....

La Liga 20:53 - 4 Janar, 2020

Pret të transferohet te Barcelona, Rey Manaj shënon gol vetëm pas 4 minutash me ekipin e tij

Rei Manaj është rikthyer te goli në Spanjë, teksa ka shënuar për Albaseten ditën e sotme. Ekipi ku aktivizohet sulmuesi shqiptar u përball me Tenerifen ditën...

La Liga 10:32 - 29 Dhjetor, 2019

Manaj bëhet gati për Barcelonën, në Spanjë besojnë te potenciali i tij

Barcelona B pritet të jetë së shpejti skuadra e re e Rei Manajt, i cili nuk po kalon një periudhë të mirë te Albacete. Mediat spanjolle...

La Liga 11:01 - 16 Dhjetor, 2019

Thirrje naziste në Spanjë/ Ekipi i Rei Manaj merr vendimin e papritur

Ajo që ka ndodhur në La Liga 2, në takimin mes Rayo Vallecano dhe Albacete, është e turpshme. Ky takim u ndërpre në pjesën e parë,...

Sport 15:32 - 25 Maj, 2019

Dhimbje koke për Rejan/ Dëmtohet sulmuesi i Shqipërisë

Trajneri i Shqipërisë, Edi Reja, ka marrë një lajm të kaq para dy ndeshjeve të radhës eliminatore për Euro 2020. Një nga futbollistët më në formë...

Sport 19:29 - 19 Shkurt, 2019

Mos, ndodhi sërish! / Rey Manaj dëmtohet në stërvitje

Rey Manaj ka mbetur i dëmtuar në stërvitjen e sotme të Albacete. Sulmuesi i kombëtares shqiptare, ka marrë një goditje në këmbë, teksa ishte duke u...

Sport 14:29 - 9 Janar, 2019

Rrëfimi prekës i sulmuesit të Kombëtares/ Pas atij dëmtimi, nuk mbaja mend asgjë

Rei Manaj e ka kaluar dëmtimin e rëndë që pësoi në ndeshjen ndaj Granadës, duke u detyruar që të zëvendësohet në minutën e 23 për shkak...

Sport 19:56 - 27 Mars, 2018

Nga humbja në humbje/ Sllovakia shpërfytyron Shqipërinë

Pas humbjes 2 me 3 në Shqipëri, ekipi ynë i “Shpresave” ka pësuar një tjetër humbje nga Sllovakia, por këtë herë në transfertë. Shqipëria U21 e...

Sport 18:20 - 23 Mars, 2018

Mbyllet pjesa e parë/ Manaj ndëshkon Sllovakinë

Kombëtarja jonë U21, po luan përballë Sllovakisë, në një ndeshje të vlefshme për kualifikim në Euro U21. Manaj ka shënuar për Shqipërinë në minutën 44′-ët, duke...

Sport 22:35 - 21 Tetor, 2017

VIDEO: Më në fund ia del / Manaj shënon golin e parë në Spanjë

Rej Manaj më në fund zhbllokohet! Sulmuesi shqiptar sot shënoi golin e parë në Spanjë. Sivjet për të aktivizimi në Segunda Division ka qenë me pikatore,...

Sport 18:46 - 9 Shkurt, 2016

Manaj, kualifikon Interin në finalen e Kupës së Italisë

Rey Manaj kualifikon Interin në finalen e Kupës së Italisë, jo skuadrën e parë por atë të 19-vjecarëve. Sulmuesi shqiptar realizoi 2 gola në barazimin 2-2...

Sport 17:00 - 15 Janar, 2016

Manaj qëndron te Interi, me kërkesë të Mancinit

Rey Manaj nuk do të largohet nga Interi. Roberto Mancini e bëri të qartë pak kohë më parë dhe drejtuesit e klubit zikaltër nuk kanë ndërmend...