Connect with Us

All posts tagged "mashtrim"

Të tjera 14:23 - 21 Nentor, 2019

Hetohet për mashtrim, Ferrari në telashe

Si të mos mjaftonin rezultatet negative, Ferrari përfshihet tani në valën e një skandali mashtrimi që, nëse do të faktohet si i tillë, do të ketë...

Sport 12:19 - 26 Qershor, 2019

Ekipi i madh italian pranë falimentimit/ U mashtruan nga bullgarët

Palermo përsëri është në kaos, pasi klubi pretendon se është “mashtruar” nga agjentët e rremë të një kompanie sigurimi bullgare dhe tani është drejt falimentimit. Sicilianët...

Sport 17:59 - 5 Prill, 2019

Mashtrimi i vitit/ Ja si hacker-at i vodhën 2 milionë euro Lazios së Tares

Një histori e bujshme vjen nga Italia dhe bëhet fjalë për Lazion, sepse Il Messaggero tregon sot një histori absurde, të qershorit 2016, kur klubi roman...

Sport 13:27 - 25 Shkurt, 2019

Mashtrimi i vitit/ Sulmuesi fiton penalltinë më të pabesueshme që keni parë ndonjëherë

Përdorimi i teknologjisë në fushë ka kritika pa fund, sidomos pas asaj që ndodhi në ndeshjen Fiorentina-Inter apo Levante-Real Madrid, gjithsesi në Afrikën e Jugut do...

Sport 15:28 - 12 Shkurt, 2019

Mashtrim apo e vërtetë? / Kjo video e Messit po bën xhiron e botës

Reklama e fundit e Lionel Messit ka ngjallur reagime të mëdha. Ylli argjentinas me goditjen e tij duhej të dërgonte topin në një cak të vështirë,...

Sport 20:44 - 1 Shkurt, 2019

Sulmuesi francez rinovon me Man. United/ Tifozi zbulon mashtrimin e madh

Anthony Martial ka nënshkruar rinovimin me Manchester United deri në 2024-ën ditën e enjte, por një tifoz i “Djajve të Kuq” ka zbuluar një mashtrim të...

Sport 16:35 - 15 Janar, 2019

Kroatët zbulojnë mashtrimin e madh/ Ja çfarë ndodhi dje në miqësoren e Partizanit

Në takimin e djeshëm miqësor midis Dinamo Zagrebit dhe Partizanit, pati një detaj të veçantë, që u zbulua nga gazetarët kroat. Në tribunën e vogël të...

Sport 19:35 - 17 Dhjetor, 2018

Mashtrim për Guinness/ A e gjeni dot sa vjeç është ky lojtar?

Gourav Mukhi është goditur me një pezullim 6-mujorë muaj pasi ka gënjyer për moshën e tij. Emri i tij ishte në librin e rekordeve të Federatës...

Sport 18:50 - 16 Dhjetor, 2018

Ronaldo mund të dënohet me 2 vite burg/ Sikur të mos mjaftonin akuzat për përdhunim, ja çfarë ka bërë këtë herë

Cristiano Ronaldo do të paraqitet para një gjykate në Madrid më 14 janar për të dëgjuar vendimin kundër tij për një mashtrim tatimor prej 14.7 milion...

Sport 20:03 - 5 Dhjetor, 2018

Ish-ylli i Gjermanisë zbulon mashtrimin e çuditshëm/ Gruaja bënte ushtrimet në vendin tim

Ish-ylli i Bayer Leverkusen, Stefan Kizling, ka rrëfyer gjatë një interviste një të vërtetë që shumë pak veta e dinin, përveçse gruas së tij. Seancat stërvitore...

Sport 19:55 - 2 Nentor, 2018

Plas skandali i madh në futboll/ Zbulohet mashtrimi i PSG & Man. City, i përfshirë edhe kreu i FIFA-s

Raundi më i fundit i “Football Leaks” i publikuar të premten, akuzon njëherësh kampionët në fuqi të Premier League Manchester City dhe ata të Ligue 1...

Sport 16:22 - 4 Tetor, 2018

I mori 10 mijë euro për baste/ Ja si mashtroi ish-presidentja e ekipit të Superligës

Me premtimin se paratë do t’i luante në Angli me baste të sigurta, ish-presidentja e klubit sportiv “Kastritoti” Anisa Hysa, i zhvati 10 mijë euro, nipit...

Sport 13:23 - 12 Shtator, 2018

Nga Ronaldo tek Marcelo/ Këta janë 18 yjet e Realit që rrezikuan burgun prej mashtrimit

Marcelo përmbyll për momentin një listë të gjatë të “madridistas” (madrilenëve), deri në 18 vetë, të cilët kanë pasur probleme me Thesarin në Spanjë. Kështu shkruan...