Connect with Us

All posts tagged "Menez"

Seria A 21:37 - 9 Tetor, 2019

Festë me prostituta dhe kokainë/ Publikohet videoja tronditëse e ish-yllit të Milanit

Ish-ylli i Milanit, Romës dhe PSG-së, Jeremy Menez, pasi dështoi në Europë, vendosi të transferohej në Meksikë te Club America gjatë sezonit 2018-2019. Francezi dështoi edhe...

Sport 22:07 - 2 Mars, 2016

Menez: Gati të ndihmoj Milanin për Champions League

Jeremy Menez dëshiron të ndihmojë Milanin në garën për vendin e tretë në Serinë A italiane. Pas shumë e shumë ditësh, kalvari i gjatë i dëmtimeve...