Connect with Us

All posts tagged "mesazh"

La Liga 16:20 - 15 Shkurt, 2020

Yjet e Barcelonës me mesazh të madh, mbështesin shokun e tyre në një moment tepër të vështirë (foto)

Barcelona po luan kundër Getafes në kampionat. Ekipi kampion i Spanjës ka dalë në fushë me fanellën e Ousmane Dembelesë të kthyer mbrapsht. Shokët e ekipit...

Sport 20:25 - 9 Shkurt, 2020

Aktorja e njohur çmend rrjetin me këto foto/ Mesazh i qartë për Neymar

Partnerja e Neymar, Bruna Marquezine, ka ndezur rrjetin me fotot më të fundit të publikuara në Instagramin e saj zyrtar, ku ndiqet nga më shumë se...

Seria A 14:02 - 8 Shkurt, 2020

Zbulohet një ditë para/ Interi me mesazh të fuqishëm në derbin ndaj Milanit

Derbi i Madoninës është shumë pranë dhe ekipet po bëjnë përgatitet e fundit. Përballjet mes Milanit dhe Interit gjithmonë kanë prodhuar spektakël në fushë, por edhe...

Seria A 14:23 - 29 Janar, 2020

Nuk jam larguar kurrë/ Ibrahimovic me mesazh të madh pas fitores së Milanit

Milan mori një fitore të vështirë përballë Torinos, duke siguruar gjysmëfinalen e Kupës së Italisë, një sukses që është shoqëruar edhe me një mesazh nga Zlatan...

La Liga 15:09 - 14 Janar, 2020

Shkarkimi i Valverdes, më në fund reagon edhe Messi (foto)

Leo Messi ka reaguar përmes një postimi në rrjetet sociale ku përshëndet Ernesto Valverden, i cili u shkarkua mbrëmë nga Barcelona. Edhe pse në media është...

La Liga 10:33 - 9 Janar, 2020

FOTO/ Tifozët e Real Madrid me mesazh të veçantë për Ronaldon

Real Madridi mposhti mbrëmë 3-1 Valencian në gjysmëfinalen e Superkupës së Spanjës. Këtë sezon, ky kompeticion zhvillohet me një sistem të veçantë, ku janë të përfshira...

Seria A 16:13 - 6 Janar, 2020

Ibrahimovic në stol/ Tifozët e Milanit kanë një mesazh fantastik për suedezin (foto)

Pjesa e parë në “San Siro” mes Milanit dhe Sampdorias është mbyllur 0-0, ndeshjen e vlefshme për javën e 18-të në Serie A. Vëmendja e të...

Seria A 22:38 - 13 Dhjetor, 2019

Ronaldo mesazh të qartë Sarrit/ Dua të luaj me ata dy

“Dua të luaj së bashku me Dybala dhe Higuain”. Mesazhi i Cristiano Ronaldos nuk le vend për interpretime, ndërsa portugezi i kaloi topin trajnerit Maurizio Sarri...

Seria A 23:02 - 3 Dhjetor, 2019

La fushën e lojës i dëmtuar, Ribery ka një mesazh të fortë për tifozët

Franck Ribery braktisi fushën i dëmtuar të shtunën në mbrëmje gjatë sfidës mes Fiorentinës dhe Lecces, ndërsa pritshmëritë janë që ai të mungojë për një afat...

Seria A 22:40 - 29 Nentor, 2019

Tifozët e klubit të Serisë A me mesazh të madh për Shqipërinë në rrugët e qytetit (foto)

Vazhdojnë mesazhet e solidaritetit për viktimat dhe tragjedinë e tërmetit që goditi Shqipërinë mëngjesin e të martës. Edhe në qytetin e Leçes, në Itali, përkrah rrugës,...

La Liga 16:11 - 29 Tetor, 2019

“Përshëndetje, po rikthehem”/ Ibrahimovic tërbon tifozët me mesazhin e tij

Zlatan Ibrahimovic dëshiron me çdo kusht rikthimin në Evropë. Sulmuesi i Los Angelos Galaxy del i lirë në janar dhe mund të zgjedhe kë ekip dëshiron....

Seria A 20:57 - 20 Tetor, 2019

Koha juaj skadoi/ Tifozët e Milanit trondisin drejtuesit dhe lojtarët me mesazhin e tyre

Sapo ka filluar në “San Siro” Milan-Lecce, për javën e tetë të Serisë A. Kuqezinjtë nuk e kanë nisur aspak mirë këtë sezon dhe kanë shkarkuar...

La Liga 18:57 - 3 Tetor, 2019

Messi frikëson kundërshtarët/ Jam duke…

Pasi luajti për 90 minuta mbrëmë kundër Interit, ku dha dhe asistin e golit të përmbyjes nga Suarez, Leo Messi ka dhënë një paralajmërim për të...

Seria A 22:28 - 15 Shtator, 2019

Ekipi i tij fitoi në fund ndaj Lazios/ Berisha surprizon me mesazhin për Strakoshën

Edhe pse Lazio shënoi e para me anë të Immobile 17′, dhe e mbylli pjesën e parë në avantazh, Spali arriti të përmbyste rezultatin në pjesën...

Sport 22:58 - 14 Korrik, 2019

I vëllai humbi betejën me kancerin/ Zidane i përlot të gjithë me këtë mesazh

Zinedine Zidane ka postuar një mesazh të përzemërt për vëllanë e tij Farid, i cili ndërroi jetë ditën e shtunë pasi humbi betejën me kancerin. Mbrëmjen...