Connect with Us

All posts tagged "mungesa"

Sport 21:31 - 11 Mars, 2020

Shehi me dhimbje koke, merr lajmin e keq për ndeshjen e radhës

Dhe pse në letër Kukësi luan një ndeshje të lehtë ndaj Luftëtarit, nënkampionët nuk e neglizhojnë aspak këtë sfidë, pasi ishin pikërisht gjirokastritët që i prishën...

Sport 15:42 - 1 Mars, 2020

Ende pa trajner, Kukësi merr edhe një tjetër lajm të keq për ndeshjen ndaj Vllaznisë

Kukësi do të ketë dy mungesa shumë të rëndësishme në ndeshjen e radhës kundër Vllaznisë, e cila do të zhvillohet të mërkurën në orën 17:00 në...

La Liga 12:28 - 2 Shkurt, 2020

Situatë alarmante te Barcelona pak orë para ndeshjes së sotme/ As Vidal nuk stërvitet me grupin

Barcelona do të luajë sot në darkë në “Camp Nou” ndaj Levantes, për javën e 22-të të La Ligës. Kur na ndajnë pak orë para ndeshjes,...

La Liga 20:27 - 20 Dhjetor, 2019

Lajme aspak të mira për Barcelonën, dy mungesa të mëdha për ndeshjen e radhës

Barcelona do të presë Alaves të shtunën në “Camp Nou” në ndeshjen e javës së 17-të në La Liga. Katalanasit kanë publikuar listën zyrtare me lojtarët...

La Liga 19:58 - 17 Dhjetor, 2019

El Clasico/ Reali vjen në Camp Nou me 4 mungesa të mëdha

Zinedine Zidane ka publikuar listën me 19 lojtarët e grumbulluar për takimin që Real Madrid do të luaj kundër Barcelonës në La Liga, nesër në orën...

La Liga 13:39 - 6 Dhjetor, 2019

Sa shumë mungesa/ Reali me formacion të arnuar ndaj Barcelonës (foto)

Më 18 dhjetor, Real Madrid do të udhëtojë në Katalonjë me shumë mungesa të mëdha për t’u përballur me Barcelonën. “El Clasico” e parë e këtij...

BundesLiga 16:14 - 22 Tetor, 2019

Dortmundi me dy mungesa të mëdha kundër Interit

Borussia Dortmund ka udhëtuar pa dy nga lojtarët kryesorë në Milano, ku do të përballet nesër me Interin. Lideri i verdhezinjve, Marco Reus, do të mungojë...

Sport 20:27 - 16 Shtator, 2019

Champions League/ PSG pa 3 futbollistët kryesorë ndaj Realit

PSG ka konfirmuar se Edinson Cavani dhe Kylian Mbappe do të mungojnë nesër në ndeshjen e parë të Champions League kundër Realit. Të dy lojtarët vuajnë...

Sport 18:47 - 15 Shtator, 2019

A ndikuan mungesat në humbjen e Kukësit?/ Duro tregohet i sinqertë

Trajneri i Kukësit, Shpëtim Duro, u duk i zhgënjyer nga humbja me Bylisin në transfertë, për më tepër me përmbysje, dhe nuk e pranon justifikimin e...

Sport 15:32 - 15 Shtator, 2019

Bylis-Kukësi, formacionet zyrtare/ 3 mungesa të mëdha për Duron

Bylisi pret Kukësin në stadiumin Adush Muça. Ballshiotët kërkojnë pikët e radhës, pas triumfit në Korçë, ndërsa skuadra është e plotë me përjashtim të sulmuesit Bej...

Sport 22:48 - 30 Gusht, 2019

Mungon Neymar, Cavani dhe Mbappe/ PSG fiton pa probleme

Edhe pse me mungesa të mëdha, PSG ka fituar 0-2 në fushën e Metz në ndeshjen e vlefshme për javën e katërt të Ligue 1. Parisienët...

Sport 09:34 - 29 Prill, 2019

Fitore si e Pirros për Skënderbeun/ Vjen lajmi i keq për supersfidën ndaj Tiranës

Skënderbeu arriti të merrte një fitore shumë të rëndësishme në kampionat ndaj Flamurtarit, duke e mposhtur me rezultatin 2-0. Kjo fitore, i mban korçarët në garë...

Sport 12:32 - 10 Prill, 2019

Dy mungesa për korçarët/ Ja si do të luajnë ndaj Partizanit (Foto)

Pas disa ditësh të mbushura me dilema, Skënderbeu duket se zgjidh në mënyrën më të mirë të mundshme problemet në formacion për sa i përket ndeshjes...

Sport 22:03 - 14 Shkurt, 2019

Klopp nuk ka tre mbrojtës kundër Bayernit / Si do të veprojë Kovac?

Liverpool-Bayern po vjen! Kjo super përballje do të jetë një nga sfidat më të rëndësishme të kësaj faze në Champions League dhe të dyja skuadrat vijnë...

Sport 22:08 - 23 Janar, 2019

Tronditet Skënderbeu/ Do i mungojnë 5 titullarë kundër Partizanit

Skënderbeu i Orges Shehit në rrallë ndeshje të këtij sezoni ka qenë i plotë. Korçarët duket se kanë dëmtime të shumta dhe bëhet fjalë për ata...