Connect with Us

All posts tagged "Nainggolan"

Seria A 18:13 - 5 Shkurt, 2020

Zbulohet kushti/ Nainggolan do të qëndrojë te Cagliari nëse…

Radja Nainggolan mund të qëndrojë përfundimisht te Cagliari. Eshtë drejtori i përgjithshëm i klubit, Mario Passetti, që deklaron se mesfushori belg ndihet mirë me ekipin sard...

Seria A 17:44 - 26 Janar, 2020

Flet “Ninxha”: Interi më trajtoi si lojtar mediokër

Radja Nainggolan u rikthye si “ish” në “San Siro” dhe i hoqi fitoren nga duart Interit me golin e shënuar. Ndeshja u mbyll në barazim 1-1...

Seria A 14:21 - 26 Janar, 2020

Video: Tronditet Interi: Ish-lojtari i tyre, “Ninxha” iu bën gjëmën

Radja Nainggolan hakmerret në mënyrën më të keqe me Interin. Mesfushori i Cagliarit barazoi rezultatin në minutën e 78′. Ai gjuajti nga distanca dhe barazoi gjithçka...

Seria A 14:14 - 10 Nentor, 2019

Goli më i bukur i javës/ Conte nuk e donte, i çmenduri Nainggolan shkund rrjetën me këtë raketë

Cagliari është padyshim surpriza më e bukur e këtij sezoni në Serie A. Ekipi Sard renditet i treti momentalisht duke lënë pas emra të mëdhenj si...

Seria A 11:34 - 26 Tetor, 2019

Belgu e thotë troç/ Pa jetë nate, disko dhe alkool nuk do të isha vetvetja

Në një intervistë të fundit për “Gazzetta dello Sport”, Radja Naingolan ka folur për largimin nga Interi, sëmundjen e gruas dhe veset e tij. “Unë nuk...

Seria A 15:36 - 20 Tetor, 2019

Nainggolan turpëron keq Berishën, çfarë goli

Radja Nainggolan është kthyer në formën e dikurshme. Belgu është ende nën pronësinë e Interit, por për këtë sezon është huazuar te Cagliari. Në ndeshjen e...

Seria A 18:39 - 30 Gusht, 2019

E zbulon shoku i ekipit/ Ja pse nisi krisja mes Icardit dhe Interit

Mesfushori Radja Nainggolan do të përballet këtë fundjavë me skuadrën që ka pronësinë e tij, Interin, në sfidën që zikaltrit do të luajnë në transfertë ndaj...

Seria A 22:50 - 10 Gusht, 2019

Lojtari i Interit nuk zë mend/ Kapet mat duke konsumuar alkool dhe tymosur cigare (video)

Radja Nainggolan dhe telashet nuk ndahen dot nga njëri-tjetri. Interi e largoi belgun pak ditë më parë në huazim tek Cagliari, pikërisht për shkak te sjelljeve...

Seria A 09:50 - 3 Gusht, 2019

“Ninxha” sulmon Interin/ Do pendoheni që më larguat

Radja Nainggolan ishte një nga blerjet më të bujshme të Interit sezonin që lamë pas, por këtë verë ai është një nga largimet e para te...

Sport 13:53 - 19 Korrik, 2019

Conte e përsërit sërish/ Ata dy futbollistë janë jashtë projektit tim

Në fakt, ishte një gjë e ditur situata e Mauro Icardit. Argjentinasi ka prishur çdo marrëdhënie me klubin, ndërsa me trajnerin Conte nuk pati asnjë mundësi...

Sport 11:38 - 11 Korrik, 2019

Tronditet ylli i Interit/ Gruaja e tij po lufton me sëmundjen e rëndë

Radja Nainggolan nuk po kalon një periudhë të mirë të jetës së tij, jo vetëm në këndvështrimin profesional. Pas një viti tek Interi, klubi e përjashtoi...

Sport 15:26 - 6 Korrik, 2019

Marotta mërzit tifozët zikaltër/ Ata dy do të largohen nga Interi

Interi i ri po merr formë me lojtarë, që po vijnë e me të tjerë me valixhe në duar. Conte dhe Marotta i kanë idetë e...

Sport 14:02 - 2 Korrik, 2019

Conte, a je në vete?/ I kërkon Interit të shesë këta dy super futbollistë

Antonio Conte është një “gjeneral”. Trajneri i Interit insiston nga të gjithë lojtarët e tij që të japin gjithçka për bluzën që mbajnë mbi supe dhe...

Sport 11:21 - 7 Qershor, 2019

Jo vetëm Icardin/ Conte largon edhe idhullin tjetër të interistëve

Antonio Conte ka ideuar Interin e tij, ku janë duke bërë lëvizje për të sjellë përforcime të reja dhe të largohen ato lojtarë që nuk janë...

Sport 17:00 - 28 Maj, 2019

Çoi Interin në Champions/ Ylli i madh drejt divorcit me zikaltrit për ‘fajin’ e trajnerit të ri

Mesfushori belg Radja Nainggolan, njeriu që i dha fitoren Interit 2-1 ndaj Empolit në javën e fundit të Serisë A dhe kualifikoi zikaltrit në Champions League...