Connect with Us

All posts tagged "ndeshja"

Sport 20:10 - 25 Nentor, 2019

Partizani mund Laçin dhe fillon arratisjen

Partizani ka arritur të fitojë me shifrat 1-0 ndaj Laçit, në takimin përmbyllës të javës së 13. Goli i vetëm i takimit ka ardhur në minutën...

artan hoxha rrefen detajet e organizimit te policise diten e neserme
Sport 09:00 - 3 Prill, 2019

Artan Hoxha bën thirrjen e fortë/ Sot kampionët kanë nevojë për ju

Gazetari investigativ Artan Hoxha, ka reaguar në lidhje me ndeshjen që pritet të mbahet sot në stadiumin e Laçit për cerekfinalet e Kupës së Republikes, Laci...

Sport 22:03 - 22 Mars, 2019

VIDEO: Turqia shënon sërish / Djemtë kuqezi duken “të ndryshkur”

Turqia sapo ka shënuar edhe golin e dytë ndaj Shqipërisë në stadiumin “Loro Borici” të Shkodrës. Për skuadrën mike kësaj here rrjetën e ka gjetur ylli...

Sport 11:24 - 4 Nentor, 2017

Sot luhet klasikja e Bundesligës / A do ta kalojë Dortmundi krizën?

  Kryendeshja e kampionatit gjerman sot luhet në “Signal Iduna Park”, aty ku Dortmundi do të presë Bayernin në një kohë krize duke tentuar rikthimin në...

Sport 15:39 - 27 Shtator, 2017

Ndeshja Skënderbeu – BSC Young Boys/ Ja masat që do të ndërmerren

Drejtoria Vendore e Policisë Elbasan, ka marrë një sërë masash organizative   në  drejtim të sigurimit të rendit dhe qetësisë, për zhvillimin sa   më  normal para, gjatë...

Sport 10:49 - 26 Maj, 2017

Ndeshja Vllaznia-Tirana në “Loro Boriçi”/Policia jep informacionin e rëndësishëm për nesër

Ditën e nesërme në stadiumin “Loro Boriçi” do të zhvillohet ndeshja kombëtare e futbollit e vlefshme për Kampionatin Kombëtar të Superligës, ndërmjet ekipeve të F.K.Vllaznisë dhe...

Sport 17:52 - 4 Maj, 2017

Ndeshja Partizani-Kukësi/Këto rrugë do të jenë të bllokuara nesër

“Selman Stërmasi” do të jetë stadiumi ku do zhvillohet nesër Kampionati Kombëtar të Futbollit midis ekipit të Partizanit dhe atij të Kukësit. Drejtoria Vendore e Policisë...

Sport 17:44 - 16 Prill, 2017

Rrihet me grushte arbitri shqiptar/Ndërpritet ndeshja

Sapo është ndërprerë ndeshja Tepelena-Domosdova. Shkak është bërë dhunimi i arbitrit nga lojtarët e Domosdovës, për shkak të një 11 metërshi të dhënë në favor të...

Sport 21:06 - 1 Prill, 2017

E paparë në Superiore / Flamurtari “shkërmoq” 6-0 Korabin

Ndodh edhe në Kategorinë Superiore, aty ku golat janë me pikatore! Besojeni: sot Flamurtari shkatërroi 6-0 Korabin duke regjistruar rezultatin më të thellë të këtij sezoni futbollistik në...

Sport 22:31 - 24 Mars, 2017

Çfarë ndodhi gjatë ndërprerjes së ndeshjes/Thirrjet e Agollit me megafon

Supersfida Itali-Shqipëri është ndërprerë në minutën e ’57, për shkak të tymueseve dhe fishekzjarrëve të hedhura në fushën e lojës. Janë tifozët shqiptarë në “Renzo Barbera” ata...

Sport 15:29 - 26 Shkurt, 2017

Ndërpritet ndeshja Kukësi-Partizani/ Tifozët përplasen me policinë

Në minutën e 60-të është ndërprerë ndeshja Kukësi-Partizani. Ndeshja është ndërprerë për shkak të përplasjes së tifozëve me policinë. Ndeshja Kukësi –Partizani luhet në stadiumin “Zeqir...

Sport 19:52 - 18 Dhjetor, 2016

Partizani mposht me Korabin/Ul Skënderbeun në vend të tretë

Partizani rikthehet te fitorja ndaj Korabit. Në mungesë të Ekuban vendos Azubel me golin e tij të parë në kampionat, një sukses minimal 1-0, por tejet...

Sport 19:40 - 3 Dhjetor, 2016

Montepellier mund PSG, 3-0

PSG u ndal pas pesë fitoreve radhazi në ligen e parë franceze duke pësuar një humbje surprizë 3-0 nga Montepellier. Ky i fundit arriti të mundë...

Sport 15:15 - 2 Dhjetor, 2016

Përfundon pa gola derbi Tirana-Partizani

Ka përfunduar pa gola derbi i zhvilluar në dy ditë mes Tiranës dhe Partizanit. 27 minutat e mbetura nuk patën raste për shënim nga asnjëra prej...

Sport 22:12 - 30 Tetor, 2016

Policia e Elbasanit/Tifozja e Partizanit u frikësua, një pjesë kanë ardhur të dehur

Drejtori i policisë së Elbasan Alfred Çepe është shprehur për mediat pas përfundimit të ndeshjes Partizani-Skëndërbeu, se policia u afrua tek tifozat për të fikur fishekzajrret...