Connect with Us

All posts tagged "Neymar"

La Liga 17:59 - 17 Mars, 2020

Tronditet Barcelona/ Messi kërkon të transferojë këta dy super lojtarë, ndryshe s’ka rinovim

Barcelona po mendon për merkaton e verës dhe është e detyruar ta bëjë diçka të tillë. Skuadra katalanase është hedhur në sulm për Lautaro Martinezin dhe...

La Liga 19:48 - 14 Mars, 2020

Neymar te Barça, falë Mbappes

PSG ka vendosur për të ardhmen e Neymarit. Ekipi francez mund ta largojë në verë, madje i ka ulur dhe çmimin. Kampionët e Francës janë gati...

Sport 21:38 - 11 Mars, 2020

Champions: Neymar ndëshkon Dortmunin dhe i habit të gjithë me festimin e tij

Është zhbllokuar në minutën e 28-të sfida mes PSG–Dortmund, e vlefshme për ndeshjet e kthimit të 1/8-ave të Champions League. Goli është shënuar nga Neymar, i...

Sport 18:31 - 5 Mars, 2020

Kush do të largohet, Neymar apo Mbappe?/ PSG merr vendimin

Dihet tashmë që Barcelona dhe Reali Madridit kanë shprehur hapur dëshirën për të nënshkruar me dy yjet e ekpit parizien, Nejmar dhe Kilian Mbape. Mirëpo me...

La Liga 16:35 - 4 Mars, 2020

E bujshme/ Neymar mund të kthehet te Barcelona, falë FIFA-s

Dëshira e Neymar për t’u kthyer te Barcelona nuk është shuar akoma. Sulmuesi brazilian u largua nga katalanasit në verën e 2017-ës për t’u transferuar te...

La Liga 13:18 - 4 Mars, 2020

E bujshme: Lautaro Martinez? Jo, jo/ Ja kush është lojtari i parë në listë që do Barcelona në verë

Shumë zhurmë rreth Barcelonës. Një ditë më parë u raportua në mediat spanjolle që katalanasit janë gati të ofrojnë Arturo Vidal, Nelson Semedo dhe 70 milion...

La Liga 16:53 - 28 Shkurt, 2020

“Dashuri dhe urrejtje”/ Neymar padit sërish Barcelonën, ja cila është arsyeja

Nuk ka paqe ndërmjet Neymarit dhe Barcelonës. Braziliani ka vendosur të hedhë sërish në gjyq ish-ekipin e tij pavarësisht se dëshiron të rikthehet në Katalunja. Çështja...

Sport 15:33 - 26 Shkurt, 2020

Neymar nuk ndryshon, çmend trajnerin e PSG-së me veprimin e fundit

Mesa duket lufta e ftohtë mes Neymar dhe PSG po rikthehet sërish. Në merkaton e verës flitej shumë se braziliani do të largohej dhe u kthye...

Sport 15:32 - 22 Shkurt, 2020

Neymar “tradhton” Brazilin, hera e parë pas 6 vitesh që e bën këtë gjë

Një futbollist profesionist, por që gjatë sezonit ka bërë gjithmonë dy pauza të panegociueshme. Më 5 shkurt, kur feston ditëlindjen dhe kur merr pjesë në karnavalet...

Të tjera 20:31 - 19 Shkurt, 2020

Neymar ka lindur me “këmishë”/ Gjithmonë ka pasur në krah të dashura bombastike (foto)

Ylli brazilian, Neymar Junior, është shumë i suksesshëm brenda fushave të blerta, ku ka fituar një numër të madh trofesh me skuadrat e Santos, Barcelonës dhe...

Të tjera 14:33 - 18 Shkurt, 2020

Kapje spektakolare/ Video: Gjyqtari i shpëton jetën Neymar

Një goditje e fuqishme me bërryl e So Sovanrathana hodhi “KO” Neymar Paeminburee, në një ndeshje “Muay Thai” të zhvilluar në Bangkok (Tajlandë). Gjyqtari, Sittachi Ineiad,...

Sport 16:31 - 14 Shkurt, 2020

Prag Champions League/ Neymar çmend PSG-në me veprimin e fundit

Neymar kthehet në qendër të vëmendjes për arsyet e gabuara. Ylli i PSG-së po rikuperohet nga dëmtimi që e ka detyruar të mungojë në në tri...

Sport 15:28 - 11 Shkurt, 2020

Neymar zbulon idhullin e tij/ Më pëlqenin pasimet dhe golat e tij, por edhe modelet e flokëve

Admirimi i Neymar për David Beckham sigurisht që nuk është diçka e panjohur. I intervistuar nga “Otro”, ylli i PSG rrëfen se e konsideron anglezin një...

Sport 20:25 - 9 Shkurt, 2020

Aktorja e njohur çmend rrjetin me këto foto/ Mesazh i qartë për Neymar

Partnerja e Neymar, Bruna Marquezine, ka ndezur rrjetin me fotot më të fundit të publikuara në Instagramin e saj zyrtar, ku ndiqet nga më shumë se...

Sport 12:50 - 6 Shkurt, 2020

Kaka këshillon Neymarin/ Ja çfarë duhet të bëjë për të fituar “Topin e Artë”

Kaka është i bindur që Neymar do të jetë braziliani i radhës, që do ta fitojë “Topin e Artë”. Ish-ylli i Milanit dhe Real Madridit, i...