Connect with Us

All posts tagged "ngacmim"

Sport 18:05 - 22 Mars, 2020

“I paske lëshuar pëllumbat…”/ Sabien Lilaj ngacmon keq portierin e njohur të Superiores

Në kushte izolimi dhe dalje të kufizuara jashtë shtëpisë, natyrshëm të gjithë i janë vërsulur rrjeteve sociale për të kaluar kohën. Një foto e postuar në...

Sport 18:32 - 2 Mars, 2020

Pas turpërimit në derbi, ish-lojtari i Tiranës ngacmon Telushin/ Ça ke që shef!

Mjafton një foto në rrjetet sociale dhe menjëherë nisin “thumbimet” nga futbollistët e ndryshëm të Superiores. Bëhet fjalë për Bedri Grecën dhe Bruno Telushin, dy lojtarët...

Sport 14:42 - 28 Qershor, 2019

U akuzua se ngacmoi modelen/ Kombëtarja e madhe rikthen në skuadër yllin problematik

Amr Warda u përjashtua para pak ditëve nga skuadra e Egjiptit teksa u akuzua se kishte ngacmua nëpërmjet mesazheve një modele në Instagram. Një veprim, i...

Sport 21:44 - 7 Prill, 2019

Skandal në Angli / Ylli i kombëtares ngacmoi seksualisht një femër

Një yll i Premier League është akuzuar se ka filmuar veten e tij duke ngacmuar seksualisht një femër në një klub teksa ishte në gjendje të...

Sport 18:00 - 26 Dhjetor, 2018

Video që po bën xhiron e botës/ Sportisti amerikan ngacmon live gazetaren

Në SHBA tashmë është bërë “virale” kjo video, në të cilën një sportist i NFL i afron te hunda gazetares televizive, pa e pasur fare mendjen...

Sport 19:50 - 13 Shtator, 2018

E rëndë/ Ylli i Portugalisë akuzohet për ngacmim seksual

Një vajzë e re pretendon se lojtari i ka prekur gjoksin gjatë një nate në klubin e Lisbonës Dock. Incidenti thuhet të ketë ndodhur ditën e...