Connect with Us

All posts tagged "Niko Dovana"

Sport 15:57 - 8 Mars, 2020

Teuta bën bllofin në shtëpi, Flamurtari bën surprizën (video)

Teuta ka bërë një hap të gabuar ndaj Flamurtarit, duke mos shkuar më shumë sesa një barazim në shifrat 1-1. Në këtë mënyrë durrsakët nuk arrijnë...

Sport 14:30 - 8 Mars, 2020

Video: Surprizë e madhe në “Niko Dovana”, lojtari i Flamurtarit shënon supergol

Befasi e madhe në Durrës, aty ku skuadra e Teutës është ndëshkuar nga Flamurtari vendit të fundit kur kishin kaluar vetëm 12 minuta lojë. Jo vetëm...

Sport 18:58 - 29 Shkurt, 2020

Kukësi nuk i beson syve, i shpëton fitorja prej duarsh në “Niko Dovana”

Kukësi është befasuar nga Teuta në takimin e sotëm të luajtur në “Niko Dovana” të Durrësit ndërsa ndeshja u mbyll në shifrat 2-2. Pa harruar mirë...

Sport 18:23 - 29 Shkurt, 2020

Video: Shënohet goli i tretë në “Niko Dovana”, Kukësi në avantazh

Kukësi ka kaluar në avantazh 1-2 ndaj Teutës në “Niko Dovana”. Kronologjia e ndeshjes: 51’ Kallaku provon nga distanca me një goditje të fortë ballore, Xhika...

Sport 17:55 - 29 Shkurt, 2020

Mbyllen 45 minutat e para në Teuta-Kukësi, ja rezultati

Sapo është mbyllur pjesa e parë në ndeshjen e fundit të javës së 24-të të Superiores, mes Teutës dhe Kukësit me rezultatin 1-1. Vendasit kaluan të...

Super Liga 19:02 - 21 Janar, 2020

Vetëm 1 gol në “Niko Dovana”/ Teuta e nis vitin me humbje, Laçi me këmbë të mbarë

Është mbyllur takimi mes Teutës dhe Laçit në Durrës, me kurbinasit që kanë marrë një fitore 0-1 në transfertë. Ka mjaftuar një gol nga 24 vjeçari,...

Super Liga 18:16 - 21 Janar, 2020

Ka gol në “Niko Dovana”/ Shënon lojtari i futur nga stoli

Sapo është shënuar goli i parë në “Niko Dovana” në ndeshjen mes Teutës dhe Laçit. Pjesa e parë është mbyllur në barazim pa gola, ndërsa goli...

Sport 10:39 - 13 Prill, 2019

Luhet fati i sezonit/ “Tirona Fanatics” motivojnë skuadrën në prag të ndeshjes së madhe

Tirana e fazës së tretë ka pasur oscilacione dhe duket e janë tifozët ata të cilët e kanë marrë situatën në dorë dhe sipas tyre ekipi...

Sport 19:02 - 8 Dhjetor, 2018

Spektakël në Durrës/ Teuta dhe Partizani ndahen me nga një pikë

Shumë spektakël në tribuna, që i paraprinë atij në fushë, emocione dhe një ndeshje që ka gjithçka, që i duhet një tifozi për të sfiduar rrebeshin...

Sport 13:31 - 21 Janar, 2015

Tirana pa stadium, ndaj Apolonisë luhet në “Niko Dovana”

Tirana do të luajë në Niko Dovana sfidën e parë të fazës së tretë ndaj Apolonisë. Lajmi konfirmohet nga klubi bardheblu që bën të ditur se...

Sport 16:06 - 12 Dhjetor, 2014

Teuta – Kukësi 0-3

Ajo që pritej të ishte një përballje e luftuar mes Teutës në kërkim të reagimit për pikët embijetesës dhe Kukësit pretenent për titullin rezultoi dicka më...