Connect with Us

All posts tagged "Norwich"

Premier Liga 20:25 - 15 Shkurt, 2020

Liverpoolit i mjafton një gol, Norwich është viktima e radhës

Liverpool është rikthyer i karikuar me energji nga pushimet, megjithëse nuk ka arritur të fitojë me goleadë ndaj Norwich në javën e 26-të të Premier League....

Premier Liga 17:14 - 1 Dhjetor, 2019

Video: Mustafi vazhdon me gafa, Arsenali e ka harruar prej javësh fitoren

Norwich dhe Arsenal u ndanë në barazim 2-2 në ndeshjen për javën e 14-të të Premier League. Vendasit shënuan të parët me Temmu Pukki 21′, pas...

Premier Liga 19:46 - 27 Tetor, 2019

Man. United rikthehet te fitorja më në fund, edhe pse me dy penallti të humbura

Man. United është rikthyer më në fund te fitorja pasi mposhti 3-1 Norwich në fushën e këtij të fundit për javën e 10-të të Premier League....

Premier Liga 19:59 - 11 Tetor, 2019

Rrëfimi i veçantë i mbrojtësit të njohur/ Kur isha 13-vjeç rrezikova infarktin për shkak të alkoolit

Timm Klose është prej 3 vitesh pjesë e Norwich. Mbrojtësi zviceran, i cili numëron 17 ndeshje të zhvilluara me kombëtaren e tij, ka rrëfyer diçka nga...

Premier Liga 19:20 - 14 Shtator, 2019

E pabesueshme çfarë po ndodh në Angli/ Një ekip surprizë po i jep leksione Cityt të Guardiolës

Premier League na vërteton edhe njëherë tjetër që është kampionati më i fortë në botë dhe i surprizave të mëdha. Aktualisht, një ekip i ‘vogël’ si...

Premier Liga 14:19 - 24 Gusht, 2019

Premier League është flakë/ Norwich-Chelsea, 4 gola në pjesën e parë (video)

Sapo ka përfunduar pjesa e parë mes Norwich dhe Chelseas me rezultatin 2-2. Një pjesë e parë me gola, emocione dhe spektakël. “Blutë” e Londrës kaluan...

Premier Liga 13:43 - 24 Gusht, 2019

Spektakël në Norwich-Chelsea/ 2 gola në 6 minutat e para (video)

Sfida mes Norwich dhe Chelseas, e vlefshme për javën e tretë të Premier League ka nisur me dy gola të shpejtë. Fillimisht shënuan”Blutë e Londrës” me...

Premier Liga 23:02 - 9 Gusht, 2019

Video/ Liverpooli e nis me këmbë të mbarë sezonin e ri

Liverpool e nis me hap kampioni sezonin 2019-2020. Kampionët e Europës nuk falën që në start, duke shkatërruar me “poker” golash të sapongjiturit në Premier League,...