Connect with Us

All posts tagged "oferte"

Kombëtare 17:50 - 30 Mars, 2020

Altin Rraklli zbulon prapaskenat/ “Kam refuzuar si trajner Partizanin”

Altin Rraklli ka qenë një nga futbollistët më të mirë të Kombëtares shqiptare ndër vite. Në një prononcim për “Fan Zone”, Rraklli zbulon një ofertë të...

La Liga 17:32 - 2 Mars, 2020

E bujshme: Barcelona i dërgon Interit ofertën e parë për yllin e madh, 70 milionë euro dhe dy lojtarë

Barcelona është në kërkim të një sulmuesi për sezonin e ri. Me dëmtimin e rëndë të Suarez dhe problemet në fazën e sulmit ka bërë që...

Sport 11:47 - 6 Shkurt, 2020

Falcao fluturon drejt Arabisë Saudite, klubi i ri e mbulon me para

Aventura e Radamel Falcaos te Galatasaray nuk po shkon ashtu siç duhet. Për shkak të problemeve fizike të përsëritura bomber kolumbian nuk ka luajtur rregullisht dhe...

La Liga 11:02 - 30 Janar, 2020

E bujshme/ Barcelona me ofertë të majme për “Ronaldon e ri”

Kërkimet e Barcelonës për një sulmues, që do të zëvendësojë të dëmtuarin Luis Suarez, vazhdojnë. Gazeta portugeze ”Record” pretendon se klubi blaugrana po përgatit një ofertë...

La Liga 11:17 - 16 Janar, 2020

Xavi zbulon të vërtetën/ Ja pse e refuzova ofertën e Barcelonës

Konsiderohej si kandidati kryesor për të drejtuar skuadrën e Barcelonës pas largimit të Ernesto Valverde por nuk e pranoi detyrën. Ai është mesfushori legjendar i ekipit...

Seria A 19:12 - 14 Janar, 2020

“Çmendet” Juventusi/ Oferta e fundit për Pogba është monstruoze

Juventusi nuk ka hequr dorë nga Paul Pogba. Madje, “Zonja” po përgatit një ofertë vërtetë të bujshme për “Djajtë e Kuq”. Sipas “Tuttosport”, Juventusi është gati...

La Liga 13:41 - 8 Janar, 2020

Zien merkato/ Interit i vjen oferta prej 111 milionë eurosh për yllin e saj

Reali i Madridit është gati të bëj çmendurira për Lautaro Martinez. Sulmuesi i Interit ka mahnitur me paraqitjet e tij në fushë, duke qënë shpesh deciziv...

Premier Liga 10:27 - 4 Janar, 2020

E bujshme/ Mourinho me ofertë zyrtarë për futbollistin shqiptar

Tottenhami ka ndjekur prej kohësh sulmuesin e Fenerbahçes, Vedat Muriqi. Lojtari i përfaqësueses së Kosovës ka bërë mjaft mirë, pasi është kthyer në një lider tek...

Seria A 12:13 - 24 Dhjetor, 2019

Milan-Ibrahimovic, ky është lajmi i fundit nga Italia

Telenovelës “Ibrahimovic” po i vjen fundi. Suedezi duket se do të luajë me fanellën e Milanit, duke nisur nga janari i vitit 2020. Sipas “La Gazzetta...

La Liga 10:03 - 24 Dhjetor, 2019

Nuk ka shanse që Barcelona ta pranojë/ Zbulohet oferta qesharake e Interit për Vidal

Arturo Vidal është një nga objektivat kryesorë të Interit për merkaton e janarit. Kiliani është i pakënaqur me minutat e pakta te klubi katalans dhe nuk...

La Liga 11:44 - 5 Dhjetor, 2019

Reali i kundërpërgjigjet Barçës, ofertë e frikshme për Mbappen

Kylian Mbappé vazhdon të jetë objektivi kryesor i Real Madrid për sezonin e ardhshëm në atë që duket si një operacion shumë i komplikuar, pasi PSG...

BundesLiga 18:15 - 14 Nentor, 2019

Edhe Bayerni hyn në garë për sensacionin e Europës, zbulohet oferta e majme

Bayern Munchen është futur në garën për shërbimet e Erling Haaland. Sulmuesi norvegjez po shkëlqen me Salzburg dhe kryeson renditjen e golashënuesve në Champions League. 19-vjeçari...

La Liga 20:39 - 7 Nentor, 2019

Barcelona bën ofertën e parë zyrtare për talentin gjerman, por merr përgjigjen që nuk priste

Barcelona ka tentuar të nënshkruajë me yllin e Salzburg, Karim Adeyemi, por oferta e parë e katalanasve është refuzuar menjëherë nga austriakët.  ‘Transfermarkt’ raporton se Barca ka...

Premier Liga 14:19 - 26 Tetor, 2019

Kjo është oferta e re e Real Madridit për Paul Pogba, thjesht e frikshme

Zinedine Zidane e ka ndarë mendjen. Trajneri francez e do me çdo kusht Paul Pogba-n në Madrid, pavarësisht çmimit që duhet të paguajë Perez. “Eldesmarque” raporton...

Seria A 21:50 - 5 Shtator, 2019

PSG e refuzoi/ Zbulohet oferta e frikshme që Juventusi bëri për Neymarin

Në garë për transferimin e Neymar në merkaton që u mbyll pak ditë më parë, nuk ishte vetëm Barcelona & Reali, por edhe Juventusi. Gjatë ditës...