Connect with Us

All posts tagged "Oliver Giroud"

Premier Liga 19:01 - 31 Janar, 2020

I shkoi rruga kot/ Tare kthehet duarbosh nga Londra

Igli Tare udhëtoi drejt Londrës për Oliver Giroud, por nuk ia doli të bindë Chelsean. Drejtori sportiv i Lazios kishte arritur akordin me sulmuesin francez, i...

Premier Liga 14:59 - 31 Janar, 2020

Kampionin e botës e kërkoi gjithë Europa, por ndodh e pabesueshmja/ Ja ku do të luajë super sulmuesi

Oliver Giroud nuk lëviz nga Chelsea. Klubi anglez ka vendosur që të heqë nga merkato sulmuesin francez, pasi nuk ka kohë të gjejë një zëvendësues. Lazio...

Seria A 19:14 - 29 Janar, 2020

Mourinho i prish planet Interit, kërkon të rrëmbejë kampionin e botës

Mourinho po mendon t’i vejë një stërkembësh Interit dhe të rrëmbejë sulmuesin francez Olivier Giroud. Ky i fundit do të largohet nga Chelsea dhe duket pranë...

Seria A 16:00 - 15 Janar, 2020

E kryer/ Kampioni i botës transferohet tek Interi, nesër finalizohet gjithçka

Oliver Giroud do të jetë përforcimi më i ri i Interit. Mediet franceze raportojnë se kampioni i botës do të jetë nesër në Milano për të...

Seria A 13:18 - 24 Dhjetor, 2019

Interi mbetet me “gisht në gojë”, kampioni i botës shokon me zgjedhjen e tij

Olivier Giroud mund të rikthehet në Francë gjatë merkatos së janarit. Të paktën kështu ka deklaruar vetë sulmuesi i Chelsea-t, duke u shprehur se rikthimi në...

La Liga 15:14 - 6 Dhjetor, 2019

Interi mbetet thatë, kampioni i botës i “shkel syrin” Atletico Madridit

Oliver Giruoud është futbollisti i parë në listën që Conte iu ka kërkuar drejtuesve të Interit, për t’i transferuar në merkaton e janarit. francesi nuk është...

Seria A 21:17 - 13 Nentor, 2019

Interi është në luftë për titullin, Conte iu kërkon drejtuesve kampionin e botës në merkaton e janarit

Conte është i pakënaqur me grupin e lojtarëve që ka në dispozicion, ndaj Interi është vënë në ndjekje të një sulmuesi i cili garanton gola në...

Sport 20:00 - 15 Janar, 2019

Surpriza e merkatos/ Kampioni i botës pranë transferimit te Barcelona

Surpriza në merkaton e Barcelonës, që është vënë në lëvizje për të sjellë në “Camp Nou” një kampion bote. Bëhet fjalë për sulmuesin e Chelsea, Olivier...

Sport 22:00 - 15 Nentor, 2018

Ylli i Chelseas plas bombën/ Ju tregoj homoseksualitetin në dushe…

Ylli i Chelseas, francezi kampion bote, Oliver Giroud në një intervistë për “Le Figaro”, preku disi edhe argumentin mjaft të nxehtë, atë të homoseksualitetit në botën e...

Sport 20:10 - 29 Janar, 2018

Giroud kalon te rivalët vetëm me një kusht

Oliver Giroud dëshiron të largohet nga Arsenali, por të qëndrojë në Londër dhe opsioni më i mirë duket rivali kryesor i kryeqytetit. Sipas “Daily Mail”, Arsenali do të lejojë që Giroud të bashkohet...